Skocz do zawartości
mantamonster

Rysik

Rekomendowane odpowiedzi

odświerzam kotleta:)

mi rysik nie działa do 2.1 i chyba ze starszym androidem chyba tez nie bedzie działał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moderator- nie rozchodzi się o system tylko o konstrukcję ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zmazia

łatwy i działający patent na rysik polecam ci wykorzystać zwykłą gume do żucia i to sreberko do wyrzucania

owijasz nim zużytą gume jak chcesz i ładnie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopix

Nie chciałem wierzyć na początku, ale ten patent z gumą i sreberkiem DZIAŁA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko

Problem z niedziałającym rysikiem leży w folii na wyświetlaczu...również posiadam rysik pojemnościowy, ale folia skutecznie uniemożliwia użytkowania go. bez folii działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakoś mnie nie przemawia stwierdzenie ze problem leży w folii , a tak poza tym kto będzie chętny korzystać z telefonu bez folii ;p ja nie ;p

ps naprawdę bez folii działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakoś mnie nie przemawia stwierdzenie ze problem leży w folii , a tak poza tym kto będzie chętny korzystać z telefonu bez folii ;p ja nie ;p

ps naprawdę bez folii działa ?

wiele osób, folia upośledza dotyk, a jeśli nosisz tel w etui to nie ma szans na rysy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyczko

Rysik śmiga, jeśli bardzo, bardzo mocno się go przyciska. Lepszym patentem jest przeżuta guma do żucia owinięta folią aluminiową :) -> to działa, lecz trochę gorzej na dworze, gdy zimno guma twardnieje i ciężej smiga;) mimo to jest to najlepszy patent, przynajmniej jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dodam na bieżącą chwile pare linków z allegro

RYSIK DEDYKOWANY iPhone POJEMNOSCIOWY mini jack (1355849615) - Aukcje internetowe Allegro raczej nie zbyt polecam bo trochą bardzo niska cena, ale jak ktoś chce badziew to proszę

VPR34A RYSIK POJEMNOŚCIOWY HTC HD2/IPAD CZARNY (1357731478) - Aukcje internetowe Allegro ten jest jeszcze tańszy... więc pewnie gorszy

RYSIK HD2 ORYGINAŁ HTC ST-C400 POJEMNOŚCIOWY FV (1327194102) - Aukcje internetowe Allegro

No i teraz naprawdę godny uwagi rysik. Oryginał HTC więc cena też będzie oryginalna.. Prawie 80zł;/

A tu jeśli chce ktoś cały czas sobie obserwować temat: Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi