Skocz do zawartości
mantamonster

Rysik

Rekomendowane odpowiedzi

kamdz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stanko

Kurde. Kupiłem ten z allegro za 25 zł z przesyłką no i nic. Zadziała tylko nieraz jak się mooocno przyciśnie. Bez folii to samo także nie ściemniajcie, że bez folii działają idealnie. A w sklepach stacjonarnych ani widu ani słuchu o rysikach do ekranów pojemnościowych. Tylko parzą jak głupki o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ReY
    Bez folii to samo także nie ściemniajcie, że bez folii działają idealnie.

Nikt nie ściemnia, (wyświetlacze) działają idealnie - pod palcem.

A na pytanie czy są świetnie działające rysiki do pojemnościówek odpowiedzieliśmy dawno. Nie, nie ma.

Zawsze można parówki użyć :P

Edytowane przez ReY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprocz tego, ze rysiki nie chca dzialac, maja jedna powazna wade - nie obsluguja DT:) oczywiscie nie dotyczy parowek, nie spotkalem sie z zadna, ktorej nie moglem zlamac:D

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Axen97

Ja też odkryłem inny rysik:zużytą baterie alkaiczną -

ale trzeba dotykać ekranu ujemną stroną baterii.

Więc to jest minus(za duży styk),a plusem jest to,że działa bez zażutu,no i ekran sie nie rysuje :rolleyes:.

Przetestowałem baterie Duracell na Spicy,nie wiem jak z innymi typami :zawstydzony:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem że Chinczyki używają parówek jako rysików do iPhonów, nie próbowałem ale myślę że parówka to dobry rysik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parówka to taki rysik jak palec XD. A tak właściwie ekrany pojemnościowe nie rysują się tak łatwo. Ja nosze telefon w kieszeni bez folijki i nadal jest gładki. A no właśnie jedna rada: Gdy robisz rysik własnoręcznie (ten lepszy) z gombki itp. po jakimś czasie ten roztwór solny zaschnie i sól zacznie się wysypywać, ja tak zasyfiłem cały pokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, pewnie już gdzieś był temat odnośnie tego rysika, jednak mam pytanie.

Kupiłem dziś ten oto rysik i powiem szczerze że w ogóle nie reaguje on na dotyk.

Czy jest jakiś zaradny sposób aby on dzialał, abym nie musiał go wyrzucac?

SK na pierwszej stronie temat !!

Edytowane przez SK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja też odkryłem inny rysik:zużytą baterie alkaiczną -

ale trzeba dotykać ekranu ujemną stroną baterii.

Więc to jest minus(za duży styk),a plusem jest to,że działa bez zażutu,no i ekran sie nie rysuje :rolleyes:.

Przetestowałem baterie Duracell na Spicy,nie wiem jak z innymi typami :zawstydzony:.

Działa, rzeczywiście, nie gubi nawet dotyku, ale trzeba minusem. Jakby ktoś chciał mniejszą powierzchnie dotyku, to można kupić którąś z małych bateryjek :-)

Mam też pomysł na rysik, dziś kupię materiały i przetestuję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do tej pory najlepszym rysikiem był pokrojony ziemniak ;p nieusmażone frytki idealnie działają jak rysik xD

co do mojego archaicznego postu z folią ... hmmm noszę telefon w etui jednak mimo tego nie jestem przekonany co do pozbycia się folii , może to kwestia czasu.

odpuściłem sobie już rysik bo nie widzę potrzeby na takim małym ekranie, może to paradoksalnie brzmi ale lepiej mi się korzysta przy użyciu palucha.

może jak zdobędę inny telefon to w nim bardziej będę skłonny korzystać z rysika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi