Skocz do zawartości
djnba

Słuchanie muzyki na słuchawce bluetootha, a jednak możliwe.

Rekomendowane odpowiedzi

djnba

A wiec jak wiemy nie da sie słuchać muzyki po samym podłączeniu słuchawki do telefonu .

Ale dzikie BTmono DARMOWEJ aplikacji z marketu jest to możliwe .

A wiec :

1.Ściągamy aplikacje Btmono .

2.Podłączamy słuchawke ustawienia --> sieci zwykłe i bezprzewodowe --> ustawienia bluetooth

3.Odpalamy program BTmono i dajemy "on"

4.Cieszymy sie muzyką z naszej słuchawki .

Oczywiście jakością nie zachwyca bo słuchawka przeznaczona jest do rozmów a nie do słuchania muzyki .

Ale w moim przypadku kiedy jade na siłownie mając telefon w kieszeni i przewodowe słuchawki jest to nie wygodne natomiast używając tego programu moge położyć telefon na parapecie i słuchać muzyki i nie przeszkadza mi żeden kabel .

Myśle ze nie tylko ja miałem taki problem wiec macie tutaj mały poradnik ;D

Założyłem nowy temat żęby ułatwić wam szukanie gdyż sam nie mogłem znaleźćbo problem nie był wgl poruszony w tematach "słuchawka Buetooth" czy tam innych .

• Piwko! 1
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

to trzeba było sobie kupić słuchawki stero do muzyki na bluetooth. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę potrzeby słuchania muzyki przez słuchawkę bezprzewodową, lepiej kupić radio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Holipa i superman oczywiscie obydwaj macie racje , z załozenia sluchawka bluetooth nie jest przeznaczona do sluchania muzyki a jak ktos jest melomanem jest wybor naprawde duzy sluchawek przewodowych.

djnba cos za cos albo jakośc albo BT no chyba ze jak sugeruje Holipa ale takich sluchawek nigdy nie uzywałem :zdziwko: wiec nie mam o nich pojecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

jeśli są to słuchawki muzyczne na bluetooth to jakość jest bardzo ok , natomiast na zwykłej słuchawce (sprawdzałem nokiowską) jest totalnie żenująca jakość dźwięku :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry że odkopie, ale długo nie mogłem sobie poradzić z dźwiękiem w monofonicznej słuchawce w androidzie i wcale nie chciałem słuchac muzyki :)

Chodziło mi o słuchanie "głosu" nawigacji, tak aby to nie przeszkadzało pazażerom w samochodzie. Miałem tak na WMobile..

Druga sprawa to słuchanie audiobookow, tutaj też nie jest potrzebna jakość, raczej czas pracy słuchawki na baterii.

To samo podczas jazdy rowerkiem do pracy, żeby nie odcinac się całkowicie i jedno ucho miec wolne, słucham sobie audiobooka na "jedno" ucho :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Temat jest " Słuchanie muzyki na słuchawce bluetootha " wiec kirucha nie rozumiem czym sie chwalisz - sluchaniem audioboka i nawigacji bo nie muzyki. Bez sensu ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

nie wiem jak wy ale ja ze słuchawkami na uszach słyszę więcej jadąc rowerem niż bez nich :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kris68

Temat dotyczy owszem słuchania muzyki, ale na słuchawce mono i przystosowanej do rozmów telefonicznych, absolutnie też nie przystosowanej do słuchania muzyki. Wykazałem inne możliwości drugiej części tematu a mianowicie słuchawki bluetooth mono... Natomiast Ty w ogole nie wypowiedziałes sie w temacie i nie jestes z tego co widzę moderatorem, wiec swoje jak że "celne" uwagi zachowaj dla siebie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ivkoo

Dla mnie bardzo przydatne, ponieważ jeżdże motorem do szkoły, często rozmawiam podczas jazdy, lecz w miedzy czasie słucham muzyki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi