Skocz do zawartości
zerohunter

SmartBeat Supremacy || Android 4.0.3 || Sense 3.6 || Sensation Port|| v2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil78

Czekam na WiFi i sense 4.0.

Jestem ciekawy jak to będzie się sprawowało.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne... ładnie to śmiga, jest sporo wolnego RAMu, na poziomie 170MB, czyli duuuużo lepiej niż było w rcmix'ie... jedyny babol jaki na razie znalazłem to brak w opcjach możliwości włączenia instalacji apk spoza marketu, przez co nie można "ręcznie" nic zainstalować :/, reszta na razie ok, oczywiście poza niedziałającym wifi

no i najważniejsze, po kilku tygodniach na ROMie quattro bez Sense, nareszcie są moje ulubione widżety i aplikacje z Sense, dla niektórych przez te kilka tyg. nie udało mi się znaleźć godnych zamienników, jednak to co oferuje Sense jest pierwszorzędne ;)

ps. oczywiście wrzuciłem to tylko z ciekawości, bo również czekam na Sense 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy czekamy na Sense 4, miejmy nadzieje że będzie on równie dobrze śmigał co dotychczasowe wydania :)

Po zadowoleniu jakie wywołało obecność ICS z Sense 3.6 na Sensation XL liczyłem że przeportowanie na DHD w takim stopniu użyteczności jak teraz IceColdSandwich czy inne romy z ICS na DHD będzie kwestią kilku dni. Teraz okazuje się że to nie takie proste i będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na WiFi nie wspominając już o aparacie, a zapominając o kamerze. Oby nie okazało się że na to wszystko będziemy musieli czekać do pierwszych przecieków od HTC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak może być, bo już czekamy ze 2-3 miesiące? Ja tam obstawiam, że jeszcze kwestia kolejnych 2-3 i będzie coś na równi z RCMixem.

Wysłano z Desire HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deczko OT...

Dawno się nie odzywałem, bo także testowałem różne wersje romków praktycznie wszystkie "czyste"ICS jak i z sense.

Niestety zawsze wracałem do RCMix.W ICS brakowało mi jak cholera sense natomiast romy z sense nie nadają się do codziennego użytku- jak narazie.

Lord robi kapitalną robotę, jednak nie działanie aparat/camera wykluczają z użycia ten rom(jak dla mnie)i żadne aplikacje z marketu nie zastępują jak należy działania tej funkcji romu.No i cóż może bym się przyzwyczaił używania DHD bez wigetów sense ...ale po "kiego" mam się karać i żałować, że brakuje mi tego czy tamtego na ekranie.

Czekam na sprawny ICS z sense i trzymam kciuki za szybki port.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i ruszyło ...do testów bracia(przynajmniej ja tylko potestuję)...:PP póki co bez kamery i paru innych rzeczy, ale reszta ma działać.Można deczko zgłupieć od wysypu romów z sense,ja zaczynam od romu proxusera,potem reszta ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem już, bardzo fajne odczucia :) do normalnego użytkowania brakuje, ale jest wg mnie bliżej niż dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Testowałem już, bardzo fajne odczucia :) do normalnego użytkowania brakuje, ale jest wg mnie bliżej niż dalej :)

..tak jest jak piszesz...duże braki niby WI-FI ma działać a trzeba się dobrze okombinować by odpaliło,nawet anim.tapety nie działają bo ich nie ma :DD

Jednak przyjemnie to wygląda,dużo wolnego ram.Trzeba czekać.:oczy:

Edytowane przez starszy1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyznam, że bardzo podoba mi się nowe Sense 4 :) fajnie się prezentuje i fajnie działa, rzeczywiście wygląda lekko i świeżo, w porównaniu do 3.5/3.6 (sprawdziłem ROM Primo), wszystko jest w miarę ok tylko te wifi coś nadal nie działa, być może jest na to już jakiś sposób, ale nie chce mi się śledzić kolejnego wątku na xda... brakuje mi tylko zegara HTC 4x1, przyzwyczaiłem się do niego na RCMix'ie i teraz ten duży 4x2 jakoś mi nie leży, oraz widżetu Twitter'a od HTC

swoją drogą ciekawe czym różni się Sense 4 lite z tego ROMu od normalnego Sense 4? wie ktoś?

jutro zabiorę się za test nowego supremacy, chyba że zFr3eak zdąży już wypuścić swój ROM z Sense 4.0

ps. przy okazji testu Sense 4 zarobiłem 23GB/2 lata na Dropbox'ie ;)

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie ja też :) mam już prawie 30 GB :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi