Skocz do zawartości
luki139

Real football 2012

Rekomendowane odpowiedzi

SpQ
    Może by tak zwiększyć poziom trudności ?

+1

PS: gierka fajna, szkoda ze jak na te czasy nie zrobili jeszcze Multi, i nie podoba mi sie rozwiazanie Gameloftu tak jak w NHL z tymi staminami, xp i cash...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla xperi play gra niedostępna w markecie, dlatego ściągnąłem instalke z niezaleznych źrodel i po instalacji gra nie działa. Uruchamia się , ale nie można sterować zawodnikami podczas meczu oraz grafika jest niepełna, tekstury wyglądaja wrecz komicznie. Czy ktoś z was ma tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dla xperi play gra niedostępna w markecie, dlatego ściągnąłem instalke z niezaleznych źrodel i po instalacji gra nie działa. Uruchamia się , ale nie można sterować zawodnikami podczas meczu oraz grafika jest niepełna, tekstury wyglądaja wrecz komicznie. Czy ktoś z was ma tak samo ?

to dziwne bo na NEO V jest w markecie za free a to bardzo podobny od strony sprzętowej smart. Jak sie sciagnie to coś napisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kapol

A mógłby mi ktoś powiedzieć czy w grze jest tryb kariery(taki, że gramy jednym klubem i możemy kupować i sprzedawać zawodników) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    +1

PS: gierka fajna, szkoda ze jak na te czasy nie zrobili jeszcze Multi, i nie podoba mi sie rozwiazanie Gameloftu tak jak w NHL z tymi staminami, xp i cash...

Dokładnie, ja już bym wolał gierkę zakupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra chodzi bardzo dobrze, drobne lagi, jednak jak piszą koledzy wyżej lepiej by było już kupić a tak wymysł na stamine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymysł ze staminą jest chyba po to, żeby rzeczywiście był Real Football, ale idąc tym tropem w trybie kariery mecze musiałyby się rozgrywać co tydzień :E. Poza tym sterowanie mi nie przypadło do gustu, mało intuicyjne i niewygodne (szczególnie dośrodkowania). PES dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SpQ
    Dokładnie, ja już bym wolał gierkę zakupić

Mysle ze wiem o co chodzi gameloft.. z racji tego iz gry są crackowane itp itd a oni nie umieją z tym walczyc to postanowili zawalczyc w sposob taki ze gry w markecie bedą za Free a kiedy chcesz pograc wiecej albo lepiej, przy lepszych korzysciach jak np. NFL by miec jakies ustawienia trzeba placic wirtualną kasą... Ale oczywiscie :D wirtualna kasa laduje sie dosyć długo, takze jak chcesz miec szybciej to sobie zakup za prawdziwe pieniądze.

W ten sposob Gameloft zacznie zarabiac i pozbawiac sie crackowanych gier. :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za dedukcja, brawo Watsonie!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

go**o prawda..wlasnie gdyby gra była za kasę lepiej na tym by wyszli..popatrzczcie co sie dzieje na iphonie..wiem ze to offtop ale ma to duży związek z tym ze gry freemium to pomyłka..ostatnio pobralem za free blood of glory,dungeon hunter3,Real football 2012 i six gun i co?i z cydii sobie na lajcie pobralem patcha do kasy ze mam 99999999 wszystkiego.. To samo z zenonia itd..i jaki to ma sens?za powiedzmy 1000 czy 2000 kredytów musze płacić 0.79ojro lub np 10euro za powiedzmy 10000 kredytów..a tu za free mam 9999999999 gdzie za prawdziwa kasę musiałbym wydać z kilka tysięcy euro..

Ps nie rozumiem zachwytu nad pes 2012..przeciez on niczym nie różni sie w gameplayu od 2010 i 2011... Poza tym ruchy zawodników są słabe i nierealistyczne..jedyna konkretna piłka jest fifa12..ktora do bólu przypomina wersje konsolowa pod względem gameplayu..ustępuje tylko grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi