Skocz do zawartości
luki139

Real football 2012

Rekomendowane odpowiedzi

SpQ

Hmm .. widzisz :) no to nie spotkalem sie z tym ze mozna sobie pachowac w ten sposob stamine itp itd. Moze poprostu nie szukałem by sie tak bawić.

Nie zmienia faktu iz taki pomysl nadal uwazam za kiepski.. bo mi osobiscie nie przypada do gustu ten sposob rozgrywek jak NFL i RF12 mowimy o czysto legalnym graniu bez patchowania :).

Uwazam ze jak juz jest tyle gier online mogliby wreszcie zrobic jakas piłke multiplayer.. Myslalem ze Gameloft skoro robi co chwile multi strzelanki, i inne gry to wpadnie na ten pomysł, ale jak widac cos jeszcze im przeszkadza. :) moze za czesto by scinalo polaczenie. Kto wie :> Chyba jak na razie jesli chodzi o multiplayer to gameloft jest dla mnie na 1 miejscu bo najwiecej ma tego typu gier w swojej bazie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mils83

U mnie na Desire Z mam zacinki przy stałych fragmentach gry (rozpoczęcie, zakończenie, aut, czasami z 1-2 razy na polowe w trakcie normalnej gry). Też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MhL

Na SGS+ nie działa, gra z marketu, po pobraniu 483 MB danych gdy się uruchamia jest ikonka ładowania a po chwili gra się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie na Desire Z mam zacinki przy stałych fragmentach gry (rozpoczęcie, zakończenie, aut, czasami z 1-2 razy na polowe w trakcie normalnej gry). Też tak macie ?

Tak, mam identycznie. Podkreacanie procesora nic nie daje, dalej jest tak samo ale grac sie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wiecie jak rozwiazac problem z pieniedzmi troche to wkurzajace ze trzeba tyle czekac zeby zagrac mecz. na iphone ten problem jest juz rozwiazany ale na androidzie jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na X10 nie działa. Pobiera się z Matketu (jest kilka wersji) i w każdej wyskakuje komunikat, że urządzenie nie jest obsługiwane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, z tego co czytam u Was na Xperii Neo V chodzi.... a u mnie jest problem...

1. Pobieram i instaluje jest OK

2.Przenoszę na kartę jest git

2. Włączam grę i tu jest problem... wyskakuje komunikat- "You do not have enough available space on your memory card to install the game. You need to delete 236MB from your applications".

I na karcie mam ponad 800mb wolnego.

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na karte to przenosisz plik apk ktory instalujesz. Gra sciaga sd-cache na pamiec wewnetrzna ktorej Ci brakuje.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko w tym komunikacie wyskakuje że brakuje miejsca na karcie pamięci (memory card).A jak zrootuje tel stracę gwarancje? bo rozumiem że tylko tak odrazu da się zrobić żeby zapisywało na karcie? w Samsungach też jest tak że zapisuje na tel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli zrootujesz lub zmienisz softa na jakiegoś customa np. cyanogenmod zawsze możesz wgrać fabryczny soft i nie ma wtedy problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi