Skocz do zawartości
luki139

Real football 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak na androidzie ale na iOS RF 2011 miał możliwość grania multiplayer online z ludźmi z całego swiata..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda ze tutaj nie ma, bo gra fajna ale do fify brakuje trochę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

da się ominąć stamine,jest to delikatnie kłopotliwe ale lepsze to niż czekanie kilku godzin na odnowienie lub płacenie(tym bardziej że żeby kasy wystarczyło na wszystko trzeba dać 80euro-a to już gruba przesada);) wystarczy zmienić date ustawieniach telefonu-ja daje plus jeden dzień stamine mam na 100% to wystarcza na dwa mecze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dubler

mógłby ktoś proszę wrzucić datę dla neo v? tak mi wi-fi rwie jak to sciaga że nie daje rady sam tego zrobić ;s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    da się ominąć stamine,jest to delikatnie kłopotliwe ale lepsze to niż czekanie kilku godzin na odnowienie lub płacenie(tym bardziej że żeby kasy wystarczyło na wszystko trzeba dać 80euro-a to już gruba przesada);) wystarczy zmienić date ustawieniach telefonu-ja daje plus jeden dzień stamine mam na 100% to wystarcza na dwa mecze...

A od czego jest GameCih i przyśpieszenie czasu? Tylko od wifi się trzeba odłączyć na czas przyśpieszania. A teraz jak jest wersja 3.0 to działa ładnie. Oczywiście aby działały wszystie funkcje a nie wersja lite, trzeba przy włączeniu połączyć się z netem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

gra mi się podoba mówię o grywalności. ale co do grafiki to jest lipa na sgs+. porównywałem z kolegą on ma sgs 2 i u niego o wiele lepiej. na moim nawet nie ma ludzi na trybunach są zupełnie płaskie. ja rozumiem że sgs 2 jest wydajniejszy ale uważam że mojego sgs+ stać na lepszą grafikę ponieważ porównywaliśmy niejeden tytuł na tych tel i prawie wcale się nie różniły np. shadowgun czy real racing 2. czy ktoś może ma podobną sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super gierka elegancka grywalnosc i ładna grafika. Musze przyznać że średnio lubię piłkę ale ta gra dostarcza sporo zabawy. Polecam:)

Wysłane z mojego LG-P990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam ten sam bol wi-fi rwie mi strasznie i nie moge pobrac o dziwo dzieje sie tak tylko na RF12 i lets golf3 ;/ nie wiem dlaczego i o co z tym chodzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

takie pytanie co do grafiki w grze. czy kolega na neo v ma ludzi na trybunach czy trybuny są zupełnie płaskie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amad

Gram na SGS2 - wszystko jest ok, tylko jak mam wybór stroju, to mam problem, bo nigdy nie mogę go zmienić zawodnikowi po lewej stronie- też tak macie, czy ja mam w tej części zepsuty dotyk? Pozdrawiam

Dodam, że po dwukrotnym tapnięciu na zawodnika jest ok, natomiast nie dzialają te cyferki1/2 z lewej strony.

Edytowane przez amad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi