Skocz do zawartości
luki139

Real football 2012

Rekomendowane odpowiedzi

@up

kolego mam dokładnie tak samo jak ty. małe niedopracowanie gry tak samo jak z grafiką na sgs+. no cóż co by nie było gra za darmo. wolałbym zapłacić ale mnieć lepiej zoptymalizowaną grafikę na swój tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic specjalnego lepsza fifa 12 bo są polskie kluby :) ale fifa zajmuje 1,5GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok poszło wie ktos jak uzupełnic stamine? Nie mam na to kasy w grze wtf? Po 2 jak sie dosrodkowywuje ze skrzydła?

Edytowane przez Smogg
    Wyczyszczono zbędne formatowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest darmowa gra więc taka mała niedogodność z tą staminą. możesz przestawić sobie datę w tel i będzie uzupełniona. jeżeli chodzi o dośrodkowania to musisz nacisnąć przycisk podania i trzymając przesunąć w jedną ze tron, np. na dół albo w stronę przycisku strzału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z Real Football 12 na tablecie POV Mobii. Mam custom roma (ICS 4.0.4), zainstalowałem RF 2012 (nie bez problemów). Gra działa, wszystko jest ok do czasu aż odpalam mecz. Nie widzę przycisków dotykowych, są wystają poza ekran, mam tylko kawałek analoga i 1 przycisku po prawej stronie. DPI jest ustawione na 120 a mój tab ma rozdzielczość 1024x600 px. Co zrobić, żeby przyciski wróciły na właściwe miejsce?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola RAZR - gra się instaluje, ściąga, a potem po pokazaniu ekranu startowego wyłącza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, ściągnąłem przed chwilą Real Football 2012 z Sklepu Play i problem, a mianowicie podczas gry tnie się czasami gra. Nie jest to bardzo uciążliwie ale jednak przeszkadza. Mógłby mi ktoś doradzić co zrobić? Jakie ustawienia w grze zmienić?

Telefon Xperia Mini Pro, android 4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xperia mini pro nie jest do gier ;) . A poza tym już mogłeś napisać w temacie gry, a nie robić syf... Temat zaraz poleci do kosza .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

No to uwierz że jest,1GHz i Adreno 205,no może HVGA przeszkadza trochę,na Neo V też miałem tą grę i co jakiś czas był zacinki,wina leży w optymalizacji gry przez Gameloft.Taka FIFA 12 chodzi bez zająknięcia a to się tnie a mniej zajmuje :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam taki problem: Po tygodniu użytkowania gry gdy chcę ją uruchomić pojawia się komunikat abym pobrał dane(ponad 300 MB)tak jakbym miał ją pobrać od nowa.Czy to aktualizacja może jest? :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi