Skocz do zawartości
raku96

HTC nie raguje w ogóle na dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

raku96

Witajcie!:)

Problem polega na tym iż w sensationie mojego taty ostatnio przestał działać ekran dotykowy, nie reaguje na nic. Telefon normalnie ładuje ,dzwoni itp itd. Nie wiem czy nowy ROM pomoże czy wymiana dotyku lub jeszcze coś ..... Moje pytanie jest takie co mogło się stać ? Telefon nie był katowany ( SMS i rozmowy)

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może za długo na zimnie był i potem zbyt szybko do ciepła się dostał? Zawsze zostaje opcja wgrania recovery na guziki i sprawdzenie czy to był rom, ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1
    Witajcie!:)

Problem polega na tym iż w sensationie mojego taty ostatnio przestał działać ekran dotykowy, nie reaguje na nic. Telefon normalnie ładuje ,dzwoni itp itd. Nie wiem czy nowy ROM pomoże czy wymiana dotyku lub jeszcze coś ..... Moje pytanie jest takie co mogło się stać ? Telefon nie był katowany ( SMS i rozmowy)

Z góry dzięki za pomoc

Tez uważam, ze mało prawdopodobne by to była wina romu. Jeśli nic nie kombinowales z fonem to bez problemu słoń regenersis bo szkoda moim zdaniem czasu na robienie root o s-off by sprawdzać czy to rom. Później znów trzeba będzie wracać do tego co fabryka dała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raku96

Telefon czysty nie kombinowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

W takim razie kontaktuj się z Regenesis i ślij telefon na naprawę gwarancyjną - zgodnie z radą Yusufa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raku96

Ok dzięki chłopaki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek

Też mam ten problem. Telefon mam od 4dni i już kilka razy zdarzyło się, że przestał reagować, działa tylko górna belka która przesuwam, włączam np

Menedżer zadań wyłączam i dotyk działa. Telefon nie rootowany, czysty stock.

Kontaktować się z serwisem?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Też mam ten problem. Telefon mam od 4dni i już kilka razy zdarzyło się, że przestał reagować, działa tylko górna belka która przesuwam, włączam np

Menedżer zadań wyłączam i dotyk działa. Telefon nie rootowany, czysty stock.

Kontaktować się z serwisem?

Miałem podobnie na XE, wchodziłem w menadżer zadań, pozamykałem jakieś aplikacje i po wyjściu przestawał mi działać dotyk. Właściwie to działał tylko na górze ekranu. Pomagał restart. Od dłuższego czasu problem już nie występuje, myślę że pomogła któraś z aktualizacji. Najpierw zaktualizuj system jeżeli jeszcze tego nie robiłeś. Jeżeli problem występuje sporadycznie to jest to prawdopodobnie wina oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zgi

Wyciągnij baterie na noc, u mnie pomogło ale myślę, że to doraźny środek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek

Niestety telefon od Orange i nic poza aktualizacja Twittera się nie pojawiło...

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi