Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

tnt999
    Napisano (edytowane)

Czesc

U mnie nie dziala wygaszanie ekranu podczas rozmowy, sensor jest ok bo reaguje na zmiany oswietlenia ale w rozmowie nie gasi ekranu jak jest zasloniety, ma ktos pomysl jak to naprawic?

ARHD 7.0.2

Edytowane przez tnt999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo! identycznie było na 6.3.x, byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktokolwiek wiedziałby jak to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są 2 sensory jeden od oświetlenia (oczko po prawej stronie głośnika) i drugi zbliżeniowy( pod kratką ) . Spróbuj przedmuchac kartkę.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler
    spróbuj uruchomić ponownie tel

niestety to nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOVY
    Android Revolution HD 7.0.3

--- data wydania: 07 marca 2012 ---

Gdzie jest ta wersja? Jest już 8 marca, a na xda ani wyidu ani słychu po niej...

Ktos coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

miała wyjść wersja 7.0.3 ale jak narazie cisza dzisiaj znikła data z zapowiedzi :/ więc musimy cierpliwie czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u Was gra Lep's World też tak słabo działa? Na ustawieniu high gra zwalnia dwukrotnie... Na oryginalnym 2.3.5 wszystko było ok..

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tnt999

Pomogło przedmuchanie krateczki głośnika LOL az nie moge uwierzyc ze to bylo takie proste bylem przekonany ze ten czujnik co odpowiada za swiatlo odpowiada tez za gaszenie ekranu, sam nigdy bym na to nie wpald DZIEKI :)

U mnie na 7.0.2 nie dziala rozpoznawanie mowy po polsku, jest ustawione na PL ale po przytrzymaniu włącza sie rozpoznawanie mowy tylkp po angielsku, przy ustawianiu tapety tez jest blad bo proporcje sa zle na xda ktos pisal ze mu sie naprawilo samo jak wybral zmien tapete w opcjach ale u mnie to nie dziala niestety, aparat mi sie 2 razy zawiesil przy robienu zdjec co na wersjach 6xxx nigdy sie nie dzialo i mam wrazenie ze baterie szybciej zjada ale nie sprawdzalem dokladnie, swoja droga GPS tez dziala dziwnie bo kompas wariuje czesto nawet po kalibracji, a sam GPS lapie fixa jak mu sie chce i czasem widzi 7 satelit i po 3min jest ok a czasem zadnej mimo ze slonko swieci i zero chmor na niebie ;/ lipa.

Tak szczerze to jakos nie widze zeby ten port s sensationa byl o niebo lepszy od 6 w zasadzie po za tym ze ma bledy to zadnej roznicy nie widze a to ze ma sense 3.5 to tylko na numerku widac bo po wgraniu dodatkow do 6 jest dokladnie to samo.

Jak ktos wie jaka jest wyzszosc tej werji 7.0.x nad 6.3.2 to niech mnie oswieci bo ciezko mi znalesc jakies plusy poza widgetem zegara bo jest o niebo lepszy niz ten wielki na pol ekranu.

Ostatnie pytanie to czy jest jakis sposob na sprawienie zeby mozna bylo wylaczyc ekran podczas zalaczonej aplikacji YouTube np. gdy ogladamy teledysk a teledysk nadal lecial? np. puszczam set z YT gasze ekran a muzyka dalej gra i moge schowac telefon do kieszeni. Wgralem kiedys theme Honey i dzieki temu tak mialem a na czystym romie po zgaszeniu ekranu YT sie wylacza :( szkoda bo wlaczony ekran zjada baterie a w kieszeni i tak nie jest potrzebny

Edytowane przez tnt999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scepan

A działa wam kamera ?

Bo mi się crashuje, a nigdzie nie wyczytałem aby z tym był jakiś problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi