Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

bartolinio-być może nie "załapałem":E,ale faktem jest że ARHD jest dobry w porównaniu z innymi.

Nie jestem tak obyty z tematem jak ty :ok: (mam na myśli telefony,ROM itp)i wyłącznie twierdzę to na podstawie przeczytanych tu na forum i innych, opinii ludzi o róźnych ROM-ach.

Może zdecyduję się na inny,(na próbę)tylko brak mi trochę doświadczenia a z drugiej strony jak mam się wkurzać na róźne bugi itp to ....poczekam:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

Witam. Dziś zauważyłem że podczas próby nagrania filmu w HD dostaję komunikat"

Aplikacja Aparat została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie

Co może być nie tak?

Dodam, że przy innych rozdzielczościach też jest ten komunikat ale dopiero po nagraniu filmu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scepan
    Witam. Dziś zauważyłem że podczas próby nagrania filmu w HD dostaję komunikat"

Co może być nie tak?

Dodam, że przy innych rozdzielczościach też jest ten komunikat ale dopiero po nagraniu filmu...

13 stron tutaj tylko masz. Poszukaj, a odpowiedź znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli wam nie dziala nagrywanie filmow...i wyskakuje komunikat{Aplikacja Aparat została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie}To wystarczy wgrac przez recovera Tweaks_RCMIX_ByGerc86.zip

http://d2.minus.com/1332506831/8IK5HQJx_FXz6yHC-i-zDw/dPmyzWMjmuVc6.zip

Edytowane przez driverxxl2008

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak u was z grami ?? bo u mnie lipa ; / fifa 12 wywala błąd i zamyka aplikacje i kilka innych gierek tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeinstaluj je jak Ci wywala błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Jak włączyć podświetlenie klawiszy funkcyjnych bo u mnie nie działa na najnowszym

Już działa, nie wiem jak się włączyło.

Teraz nie mogę zainstalować titanium backup, pisze że za mało miejsca na dysku, miał ktoś taki problem.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Edytowane przez lucek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teraz nie mogę zainstalować titanium backup, pisze że za mało miejsca na dysku, miał ktoś taki problem.

Ja miałem... Nie wiem jak, ale pomogło usunięcie jakieś zbędnej aplikacji... :P

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Już wiem,towystepuje po zainstalowaniu tweaks rcmix, nie wiem jak sie tego pozbyć teraz bez przeinstalowania kolejny raz softu.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lucek1

To jest tak..ze jak zainstalowales tweaksy......Masz ustawienia Tweaksów...Wchodzisz w Ustawienia-Rcmix3D Tweaks-Settings-Display Options-Button backlight Settings i ustawiasz {Always ON}Uruchamiasz ponownie fona i po sprawie...

A i jak nie pokazuje wam ostatnio otwieranych aplikacji w pasku..to wystarczy wejsc Ustawienia-Rcmix3D Tweaks-Settings-Notification Menu Options i zaznaczyć [show Recent Apps]

a:Pa:Pa:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi