Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

A z odtwarzaniem filmu nagranego w 720p przy zmianie orientacji dalej problem....

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Spróbuj tego pliku.

Flashuje sie przez recovery :)

A tak poza tym to , który RCTweaks wgrywałeś?

---------- Post dołączono o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Po przesiadce z oryginalnego ROMu od HTC na RCMixa3D, a z niego na ARHD 7.x, to żadnej rewelacji nie ma na romie z tematu. Zauważyłem że ten ARHD lubi bateryjke wsysac.

P.S.

Człowiek nie spróbuje, to nie będzie wiedział:)

Tapnięte z HTC Desire HD

Ten rom nie wsysa bateryjki !

Po kilku cyklach ładowania telefonu, bateria wystarcza z powodzeniem na 2 dni.

Trzeba mu dać kilka dni na ułożenie się :)

Poza tym ważne jest czy zrobiłeś superwipe, jakie masz radio itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Rct by gerc86 mam ;) wgralem ten plik z kamerą ale nic niepomoglo;( instalnolem dzis 7.0.4 i takie same objawy... Chyba dam sobie już spokuj z tym i będę nagrywał tylko w 800x600 bo niemam już do tego siły.... A rom bardzo fajny...

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez mbugiel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Mam drobny problem z kontaktami (ARHD 7.0.4).Książkę mam ustawioną w ten sposób że wyświetlane są tylko kontakty z googla.Dziś dostałem sms'em wizytówkę z nr tel. więc ją zapisałem i o dziwo nr zapisał się w pamięci telefonu (nie korzystam z niej i nie mam tam żadnych kontaktów) zamiast na koncie googla...Na innych romach nie miałem tego problemu i z tego co pamiętam wizytówki zapisywały się zawsze na domyślnym koncie ustawionym w książce kontaktów (czyli w moim przypadku google).Wie ktoś jak to zmienić i jak teraz przenieść ten jeden kontakt z pamięci telefonu do pamięci googla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam drobny problem z kontaktami (ARHD 7.0.4).Książkę mam ustawioną w ten sposób że wyświetlane są tylko kontakty z googla.Dziś dostałem sms'em wizytówkę z nr tel. więc ją zapisałem i o dziwo nr zapisał się w pamięci telefonu (nie korzystam z niej i nie mam tam żadnych kontaktów) zamiast na koncie googla...Na innych romach nie miałem tego problemu i z tego co pamiętam wizytówki zapisywały się zawsze na domyślnym koncie ustawionym w książce kontaktów (czyli w moim przypadku google).Wie ktoś jak to zmienić i jak teraz przenieść ten jeden kontakt z pamięci telefonu do pamięci googla?

?????

Możesz wejść w kontakty. Naciśnij kontakty/menu/więcej/przenieś kontakty/

i wtedy wybierz z pamięci tel. do pamięci google.

Osobiście polecam funkcję backup kontaktów do pliku i przechowywanie go na komputerze :)

Ja osobiście używam pamięci telefonu i co jakiś czas synchronizuje je z outlookiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gopiter

Właśnie tak zrobiłem i wszystko było ładnie pięknie kontak został przeniesiony z pam. tel. do konta googla ale po usunięciu go z pam. tel. został również usunięty z googla...Coś jest pokopane z kontaktami w tym romie...nie zapisują się tam gdzie powinny kasują się nie z tej pamięci co trzeba...ehhh...Trudno trzeba będzie korzystać wyłącznie z pam. tel...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, czy ma ktoś namiary na kasowacz do Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Słuchajcie, czy ma ktoś namiary na kasowacz do Sense?

Spróbuj tutaj :)

A tak w ogóle z ciekawości mam pytanie.

Po co kupiłeś telefon z sense????

Trzeba było kupić samsunga albo motorolę...

Nic nie musiałbyś kasować....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie da się "skasować" Sense ;) jeśli chcesz mieć ROM bez Sense to albo musisz wgrać ROM, który go nie posiada, albo użyć jakiegoś alternatywnego launcher'a, tyle że w tym przyp. i tak ROM pozostanie ciężki, bo pliki Sense nadal będą w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

gdzie mogłem popełnić błąd w ustawieniach lub co może być przyczyną tego, że powiadomienia z facebooka np. o nowych komentarzach pojawiają się z 10 minutowym opóźnieniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź czy masz ustawienia na push, czy interwał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi