Skocz do zawartości
Gość piyoter

Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam aktualnie rcmix3d i chcialbym zainstalowac ów room czy da sie nie robic wipa tzn usuwac wszystkich aplikacji itp i zainstalowac room ?? czy to moze dzialac stabilnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe jest zalecany. Zrób sobie kopie zapasową obecnego ROMu i przetestuj sam, najwyżej powrócisz do RCMix'a :) Co do aplikacji i innych rzeczy które chcesz zachować to zrób kopie np. MyBackup Root albo Titanium Backup. Osobiście wolę MyBackup'a ponieważ przywraca wszystko automatycznie, nie trzeba robić tego ręcznie z każdą aplikacji tak jak w przypadku Titanium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy
    @MaaNyy a radio z rilem masz? Bo ja zauważyłem, bynajmniej u mnie w orange, że na tym romie bez rila lepszy jest zasięg gsm i wifi niż z rilem.

A to ustrojstwo gdzie jest Advanced Power Menu oraz CRT Animation jako extra dodatki, bo nie mogę znależć

wiesz co radio i ril mam z 6.3.2 nic na 7.0.0 nie dogrywałem. co do dodatków jak znajde na xda zaraz umieszcze bo nie wiem czy już są gotowe :)

znalazłem coś takiego ---> http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=22365378&postcount=63648

Edytowane przez MaaNyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wipe jest zalecany. Zrób sobie kopie zapasową obecnego ROMu i przetestuj sam, najwyżej powrócisz do RCMix'a :) Co do aplikacji i innych rzeczy które chcesz zachować to zrób kopie np. MyBackup Root albo Titanium Backup. Osobiście wolę MyBackup'a ponieważ przywraca wszystko automatycznie, nie trzeba robić tego ręcznie z każdą aplikacji tak jak w przypadku Titanium.

Kup titanium to będzie ci automatycznie wszysto przywracac, mybackup to nic w porównaniu do titanium, tylko trzeba mieć full wersję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam desire hd ale portuje ten rom i mam kilka pytań, czy jest u was Advanced Power Menu and CRT Animation czy ja coś zepsułem lub gdzie jest plik z tymi rzeczami do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu
    wiesz co radio i ril mam z 6.3.2 nic na 7.0.0 nie dogrywałem

A widzisz, @bartolinio gdzieś kiedyś pisał, że przy po wrzuceniu romu, ril za każdym razem trzeba dograć. Radio jak wgrasz to już jest cały czas.

Thx za linka ;)

Chodziło mi o to, że w opisie romu APM oraz CRT są jako extra dodatki, których nieznalazłem, jak też mozliwość zmiany bootanimacji HTC na dowolną. ???

edit:

@napior właśnie pisałem o tym wcześniej, ja też ich nigdzie nie widze, @MaaNyy w #13 poście podał linka jak chcesz dograć.

Edytowane przez Andriu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli w zasadzie co nowego wprowadza ten rom w porównaniu do poprzedniego z czesciowym sense 3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie,czy ktoś ma problem ze skrzynką pocztową (POP3)?

Mi przy próbie "odpalenia" skrzynki wyskakuje taki komunikat:

Aplikacja Poczta(proces com.htc.android.mail)

została niespodziewanie zatrzymana.Spróbuj ponownie.

i Wymuś zamknięcie.

Czy ktoś może ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba robic wipe przed wgraniem 7.0.0? mam teraz 6.3.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi