Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

timonq

Witam. Jakiego używacie kernela? Bo na Lordzie telefon bardzo często jak wygaszę ekran to już nie wstaje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gaber

W wersji 6.3.x i wcześniejszych chyba też przy instalacji tomu kernel sam się ustawiał na RCMIX 3D ACE... nie pamietam czy przy 7.0.x tez tak jest ale powinno. U mnie ten kernel nigdy nie sprawiał żadnych kłopotów. W wątku na xda masz chyba wyszczególnione kernele pasujące do ARHD...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timonq

Nie miało znaczenie który kernel, telefon i tak się nie budził. Zmieniłem rom na inny gdzie problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra bo nic nie kumam. Mam DHD z Vodafone z softem 2.3.5 bez modyfikacji żadnych. Co od początku musze zrobić żeby wgrać tego softa? Patrzyłem na różne instrukcje ale co temat to inaczej i w końcu nie wiem jak to najłatwiej zrobić żeby nie uwalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blitz

Hej

Pobrałem rom 7.0.4 z oficjalnego linka. Wgrałem zipa roma i wipe na SD. W momencie gdy uruchamiam tel. z vol down+power pojawiaja się komunikaty:

SD checking...

Loading...[PD98DIAG.zip]

No image!

Loading...[PD98DIAG.nbh]

No image or wrong image!

Loading...[PD98IMG.zip]

No image!

Loading...[PD98IMG.nbh]

No image or wrong image!

W tej chwili mam ARHD 6.1.0, zgrywałem zipy na 2 różne karty, ściągałem 2 razy obrazy sprawdzałem sumy kontrolne i się zgadzają. Co może być przyczyną tych błędów>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Robin

napewno masz plik .zip?

ja zrobiłem gafę i wgrałem plik .rar :)

wejdź w recovery --> install zip from sd card

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Czy w romie w wersji 6.6 lub 7.3 podczas wyboru tweakow (podczas flashowania) można wybrać je wszystkie czy trzeba sobie dobrać kilka? Chodzi mi o to, czy kiedy wybiorę wszystkie to nie będą jakos kolidowały ze sobą? ;)

Wysłane z mojego Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Mógłby ktoś zmienić tytuł wątku, gdyż aktualne wersje ROMu to kolejno 7.3 i 9.2 :)

7.3 jest portem bazującym na, o ile się nie mylę, oprogramowaniu dla HTC Sensation z nakładką Sense 3.5, ma na starcie kilka tweaków

9.2 to kontynuacja wersji 6, bazuje na oryginalnym oprogramowaniu HTC dla Desire HD z nakładką Sense 3.0, oczywiście z kilkoma zmianami i dodatkami od twórcy ROMu; bardzo stabilny i praktycznie pozbawiony błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zainstalowałem go sobie. W wersji 9.2. Jako szary użytkownik androida (net, muza, youtube, czasem aplikacje muzyczne typu IrealB) doszedłem do wniosku, że nie chce mi się eksperymentować z romami już. Długo miałem SVHD 2.10 i bylem zadowolony z prędkości działania i reakcji, ale tak z głupia frant zachciało mi się stestować 2.3.5 jakiegoś. Kochani, ten rom jest 666 razy szybszy od SVHD, a nie znalazłem szybszego i stabilniejszego romu z androidem 4.0.4 i wyższym. Moim testerem Okazało się głupie piano, aplikacja do grania, której używam czasem w procesie twórczym. Tylko ten rom, revolution, nie wykazuje ŻADNEJ latencji między dotknięciem klawisza piana a emisją dźwięku. Chodzi jak złoto, a praktycznie w niczym nie ustępuje wyższym wersji androida (w zakresie moich potrzeb, oczywiście). Wszystko, czego potrzebuję, chodzi na nim jak złoto. Wszystko, poza Greenify, które nie jest przewidziane na gingerbread. Jaka aplikacja najlepiej mi Greenify zastąpi? Jest takie cudo na markecie? :)

PS. Nie wspomnę nawet, że Revolution jest po prostu ŚLICZNY.

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi