Skocz do zawartości
Gość piyoter

Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

Andriu
    Panowie,czy ktoś ma problem ze skrzynką pocztową (POP3)?

Mi przy próbie "odpalenia" skrzynki wyskakuje taki komunikat:

Aplikacja Poczta(proces com.htc.android.mail)

została niespodziewanie zatrzymana.Spróbuj ponownie.

i Wymuś zamknięcie.

Czy ktoś może ma podobny problem?

U mnie ten problem nie występuje, a bardzo dużo korzystam z poczty. Jeżeli po wymuszonym zamknięciu problem powraca to wgraj jeszcze raz rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie: czy Advanced Power Menu w wersji z 6.x.x będzie działać z 7.0.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jest osobno dogrywana paczka zip? Jak tak to raczej nie, musi być wersja pod 7.0. Ale zrób sobie nandroid backup roma i przetestuj, jak zlapiesz bootloopa przywrocisz roma.

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nawet tego nie testuj, bo podmienisz sobie pliki systemowe tymi ze starej bazy, to tak jakbyś w win7 używał plików systemowych z winXP

wszystkie dodatki, mody (baterii, ikon i inne) itp. ZAWSZE powinny być zrobione co najmniej pod taką samą wersję bazy, a najlepiej pod konkretną wersję ROMu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A to jest osobno dogrywana paczka zip? Jak tak to raczej nie, musi być wersja pod 7.0. Ale zrób sobie nandroid backup roma i przetestuj, jak zlapiesz bootloopa przywrocisz roma.

Sprawdzone. Wersja APM dla 6.1.x (akurat taką miałem na SD, więc od razu aktywowałem) działa, aczkolwiek tekst w samym menu w przypadku kilku pozycji jest dość dziwny. Następnie sprawdziłem wersję dla 6.3.x - tu jest w okej, tylko że zamiast "wyłącz" w menu mamy "Synch".

Kolejna sprawa: Animated Widget Pro Contact - nie wyświetla widgeta na liście. Jakiś pomysł?

---------- Post dołączono o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

nawet tego nie testuj, bo podmienisz sobie pliki systemowe tymi ze starej bazy, to tak jakbyś w win7 używał plików systemowych z winXP

wszystkie dodatki, mody (baterii, ikon i inne) itp. ZAWSZE powinny być zrobione co najmniej pod taką samą wersję bazy, a najlepiej pod konkretną wersję ROMu

Hmm, czyli co - sugerujesz jednak skorzystać z kopii zapasowej? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie sugeruję przywrócić kopię i poczekać na dodatki zrobione pod ten ROM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zdecydowanie sugeruję przywrócić kopię i poczekać na dodatki zrobione pod ten ROM

A co z Animated Widget Pro Contact - masz jakiś pomysł? Uprzedzając wszelkie pytania: zaktualizowałem do nowej wersji.

I może jeszcze ktoś próbował Chainfire 3d na 7.0 odpalić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta wersja romu hyba nie jest oficjalna wersja andorid revolution? ponieważ na oficjalnej stronie teamu najnowsza wersja dla DHD jest wersja 6.3.2 , i czy dodatek BeatsAudio jest już w tym romie czy trzeba naniego poczekać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ta wersja romu hyba nie jest oficjalna wersja andorid revolution? ponieważ na oficjalnej stronie teamu najnowsza wersja dla DHD jest wersja 6.3.2 , i czy dodatek BeatsAudio jest już w tym romie czy trzeba naniego poczekać?

Jest od początku. Ot, bajer tak naprawdę - nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyslam się ze ten dodatek to taki bajer, ale mam słuchawki Dr Dre i fajnie mi się to komponuje :), a jak to jest z tą wersja tego softu? to jest jeszcze jakiś ulepszony ADHR czy to jest oficjalny Update? bo aktualnie posiadam wersje 6.3.1 , i na stronce ADHR pojawił sie update do wersji 6.3.2 a wchodze tutaj na forum pacze a tu 7.0.0 i myśle co tu sie dzieje teraz:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi