Skocz do zawartości
Gość piyoter

Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten problem nie występuje, a bardzo dużo korzystam z poczty. Jeżeli po wymuszonym zamknięciu problem powraca to wgraj jeszcze raz rom.

Dzięki,właśnie się przymierzam do wgrania.

świeży jestem w tych tematach więc "dusza na ramieniu"....:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może być dziwne, ale przy pierwszej instalce 7.0 aktywował mi się taki ładny bajer do nagrywania rozmów (estetyczny design aplikacji, dobra jakość nagrania) i nie był to używany wcześniej przeze mnie "Record my call". Dla ułatwienia dodam, że na pasku powiadomień pojawiała się ikonka zielonego mikrofonu.

Przy drugim pojdeściu (tzn. po wipe'ie i ponownym wrzuceniu romu) już tej apki nie mam. Jakiś pomysł?

I tak przy okazji: monitor wykorzystania, FB chat, usługi orange (WTF?!) - można się tego jakoś pozbyć? Titanium backup nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Callrecorder - jest w markecie. Mi się przyplątała ta apka jak trochę żonglowałem ROMami a potem już automatyczny backup bo przypadła mi do gustu - nie wydaje mi się żeby z ARHD 7.0.0 się instalowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Callrecorder - jest w markecie. Mi się przyplątała ta apka jak trochę żonglowałem ROMami a potem już automatyczny backup bo przypadła mi do gustu - nie wydaje mi się żeby z ARHD 7.0.0 się instalowała.

Tak, ta: https://market.android.com/details?id=com.skvalex.callrecorder&feature=related_apps Ale skąd ona mi się wzięła, skoro jest płatna? Hmm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lapi82

Cześć , zainstalowalem ARHD 7.0.0 i nie mogę znaleźć w aplikacjach Daemon Controller. Macie to samo czy może powinienem wrzucić rom ponownie ?

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć , zainstalowalem ARHD 7.0.0 i nie mogę znaleźć w aplikacjach Daemon Controller. Macie to samo czy może powinienem wrzucić rom ponownie ?

Ja mam. Tylko nie wiem, czy to z romu, czy google mi zsynchronizowało.

---------- Post dołączono o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Jeszcze jedno: czy da się pogodzić darmową wersję SMSoid z romem Mike'a? Płacze mi, że rom blokuje reklamy, w następstwie czego apka nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli instalowałeś przez 4ext recovery to skrypt instalacyjny zapytał cię czy chcesz virtuous deamon o/c(opcje tak i nie), jeśli przez inne to po prostu zostało to pominięte i nie zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kratosik jak chcesz włączyć reklamy to poszukaj w markecie aplikacji adfree (czy jakoś tak), zainstaluj ją i za jej pomocą włącz reklamy (czyt. wyłącz blokowanie reklam)

edit: AdFree

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lapi82
    Jeśli instalowałeś przez 4ext recovery to skrypt instalacyjny zapytał cię czy chcesz virtuous deamon o/c(opcje tak i nie), jeśli przez inne to po prostu zostało to pominięte i nie zainstalowane.

Dzięki. Instalowałem jeszcze przez starszą wersję recovery i mnie nie spytał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ni wiecie moze gdzie znajde CRT i APW (advanced power menu) do tego romu szukam i jakos znaleźć nie mogę ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi