Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

Vardal

A ja bym prosił o skomentowanie tak w dwóch słowach czy warto przesiadać sie na ten rom z rcmixa 3D ostaniej wersji czy nie ma większej różnicy ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kosciu

Ja na chwile sflashowalem to nowe ARHD i szybko wróciłem do RCMIX'a. Przyzwyczaiłem się do tweaków z mixa, a w płynności działania nie zauważyłem znaczącej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja bym prosił o skomentowanie tak w dwóch słowach czy warto przesiadać sie na ten rom z rcmixa 3D ostaniej wersji czy nie ma większej różnicy ??

Ja sie przesiadlem na AR HD z RcMix3D i powiem szczerze ze nic specjalnego, zdecydowanie wole dziecko drugiego teamu. Teraz sobie testuje najnowszy build ICS od Lorda i jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vardal

ja mam jakiś dziwny problem mianowicie telefon jakby w różnych momentach poprostu się wyłącza w sensie przyjmijmy włączam sobie aplikacje krótka zwiecha białe tło z logiem htc potem beats audio znowu htc i od nowa kod pin itd poładuje sie wszystko potem znowu zaczne coś robić iz nowu to :/ kilka razy dzinnie czym może to być spowodowane ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adam76

zrobiłeś super wipe??plik masz w 1 poscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem zadowolony z 7.0.0 jest wiele szybszy , bateria tez dłuzej trzyma.

Mój problem przyzwyczaiłem sie do bateri w % , czy istnieje do owej wersji czy trzeba czekać.

Jedyny błąd jaki dostrzegłem opis z podwójnym (e)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vardal

Tak zrobiłem factory reset ee super wipa chyba nawet 2 razy sformatowalem karte pamieci cache zwipowalemw szystko co sie tam dalo wgalem system tylko zastanawia mnie czy problem nie tkwi w tym ze mam nowa akrte 16 gb poszalałem i wgralem okolo 230 aplikacji z tego znaczną czesc przenioslem na sd :/ okolo 3-4 razy dziennie przy normalnym uzytkowaniu łapie te dziwne rebooty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników, jest możliwość dodania brakujących protokołów bluetooth, żeby połączyć do telefonu kontroler od ps3 ?

Czytałem trochę na xda i podobno na sense nie da rady tego zrobić i jedynym rozwiązanie to instalacja Cynogenmod, którego zupełnie nie trawię i nie uważam DHD z zupełnie bez użytecznego właśnie z owym systemem ;(

[Q] [REQ] Bluetooth protocols required to pair SixAxis Controller - xda-developers

[New App] Sixaxis Controller Lets You Play Games On Your Rooted Android Device Using A Playstation3 Controller

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi