Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

kosciu

Jeśli masz roota i recovery, to dlaczego nie? (zakładając że masz: robisz nandroid backup i masz możliwość szybkiego powrotu do poprzedniego ROM'u)

aaaa i pamiętaj że wersja kelnera w paśmie podstawowym musi być kompatybilna z restauracją! :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    restauracją? nie rozumiem

Oj, o rom na pewno chodziło ;)

Słuchajcie, dziwna sprawa - tel co jakiś czas (tak z raz dziennie) sam z siebie mi się restartuje. Co jednak najciekawsze po restarcie Traffic Statistics (domyślny monitor trasferu danych również) krzyczą mi, że zostało pobrane coś około 100 MB. Po sprawdzeniu tego na stronie internetowej Orange okazuje się, że z pakietu nie zostało to jednak ściągnięte. Macie pomysł skąd taka statystyka w aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u was wrócił problem z odpalaniem nagranych filmów gdzie działają tylko w poziomie a w pionie mam kaszę ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgrałem najnowszy rom, oczywiście wcześniej zrobiłem super wipe. wszystko się fajnie ładuje, ale po zakończeniu ostatniego kroku wstępnej konfiguracji wyskakuje błąd, że konfiguracja musi zostać przerwana, po czym cały ekran robi się czarny i zostaje tylko pasek powiadomień i sense znika. flashowałem z dwoma kernelami i jest tak samo. wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

@ vaderxx : Własnie się pojawiła nowa wersja :) z poprawkami :) pobierz i wgraj już powinno być oki :) ---> xda-developers - View Single Post - [ROM] Android Revolution HD™ 7.0.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary a tak odemnie ja nie miałem tego problemu jaki kernel wybrałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wgrałem najnowszy rom, oczywiście wcześniej zrobiłem super wipe. wszystko się fajnie ładuje, ale po zakończeniu ostatniego kroku wstępnej konfiguracji wyskakuje błąd, że konfiguracja musi zostać przerwana, po czym cały ekran robi się czarny i zostaje tylko pasek powiadomień i sense znika. flashowałem z dwoma kernelami i jest tak samo. wie ktoś jak temu zaradzić?

Mam to samo na obu kernelach, teraz pobieram 7.0.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaraz sprawdzę 7.0.2 / próbowałem z obydwoma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaaNyy

@arturaro i @vaderxx : u mnie ten problem co u was nie wystąpił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi