Skocz do zawartości
Gość piyoter

ROM Android Revolution HD 7.3 & 9.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Rekomendowane odpowiedzi

RakiQ

W wersji 7.0.2 APM Działa z poprzedniej wersji ROMu, CRT nie mogę pobrać, nie wiem czemu, ale jak ktoś podeśle to chętnie przetestuje, natomiast wgranie Stock%Battery i Quick Setting XL powoduje FC paska stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd ściągałeś Stock%Battery i Quick Setting XL ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NOVY

Może kolega wyżej ściągał dla wersji niższej, ARHD 6.. a to przecież inne bazy danych.

Czy ktoś wie kiedy wyjdzie wersja 7.0.3 ? bo changelog na xda już jest.

A u nas nawet nikt nie wstawił v7.0.2 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy uważnie przeczytać:

Cyt:

"Android Revolution HD 7.0.3

--- data wydania: 07 marca 2012 ---

Tiny audio dla HTC użytkowników Inspire 4G powinna zostać ostatecznie ustalony

Przywrócono HTCCamera.apk

Maxthon zaktualizowany do najnowszej 2.4.8

Twitter zaktualizowany do najnowszej 3.1.1

YouTube zaktualizowany do najnowszej i przeniósł się do danych / app

- Musisz 4EXT dotykowy Odzyskiwanie!

- Pamiętaj, aby usunąć SetCPU lub inny tuner procesora aby mieć O / C Daemon pracy

- odczyt ten post do zapoznania się z O / C Daemon

- Nie trzeba używać Super Wipe jeśli masz 7.0.x już!"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś mógłbym przybliżyć jakie zmiany wprowadza seanse 3.5 w tym romie w stosunku do ADHD 6.3.1. Czy są to tylko kosmetyczne zmiany czy zmiany jak w HTC BLISS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Neovo
    Polecam RCMix3D Tweak dla ARHD 7.0.x. Jest bateria z % oraz wiele ciekawych bajerów :D U mnie śmiga aż miło

xda-developers - View Single Post - [ROM] Android Revolution HD™ 7.0.2 | High Quality & Performance | O/C | Legendary

Prawie miło, nie zadziałała zmiana boot animacji a próba zmiany Lockscreena skończyła sie bootlopem.

Być może to tylko u mnie ale nie prubuję ponownie bo nie chce mi sie znów przywracać backupu, dobrze że go zrobiłem przed wgraniem moda :DD

Po za tym Tweak świetny, przydało by się spolszczenie i weryfikacja wszystkich opcji czy działają.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze zmianą lockscreena też miałem problem(bootloop) na poprzednim romie jaki miałem od PvTeam z RCMix3D, dlatego podświadomie odpuściłem sobie zmianę lockscreena. Mnie najbardziej cieszą takie rzeczy jak dodanie uruchom ponownie w recovery, przezroczystości, możliwość ręcznego ustawienia usypiania telefonu(np 00:00-7:15 kiedy na ogół śpię) w zarządzaniu zasilaniem, bateryjka z %. Bot animacji nie zmieniałem więc się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

Witam. Wgrałem wczoraj wersję 7.0.2 bo wcześniej miałem 6.1.5 Zrobiłem kopie zapasowa historii połączeń i smsów programem MyBackup . Po przywróceniu ich z smsami wszystko jest ok. Natomiast z historią połączeń jest problem że się nie pogrupowały. Pomimo że dany numer tel mam w kontaktach to wyświetla sam numer i pomimo że dzwoniłem 10 razy do tej osoby i ona do mnie to każde połączenie jest osobno i nie jest przypisane do kontaktów. Czyli jak wejdę w kontakt typu "Monika K." to nie widzę że dzwoniła do mnie 5 razy, ale jak znam jej tel to w historii połączeń ją znajdę. Jak to można naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj uruchomić ponownie tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi