Skocz do zawartości
Gość fxjerzy

A może tak przypomnieć HTC że chcielibyśmy oficjalnie Androida 2.2 (Froyo)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A może tak przypomnieć HTC że chcielibyśmy oficjalnie Androida 2.2 (Froyo) na G1 >?

Przykładowy komunikat na kanale do modyfikacji i rozpowszechniania:

Oh Yes first Google Android phone.. Dream.. with no OS upgrades? Only 1.6 Android? It’s a "Dream" or a Nightmare?

What is with you HTC? Your selling phones without UPGRADES? Really are we paying so much fucking USD in my case PLN (x4) and don't get next Upgrades version? Next time I will buy Motorola, Samsung or SE.

I cannot really CAN NOT wait for Android 2.2 UPGRADE! It's my "Dream" to get it. And next 2.3 you know?

And even don't say that's impossible because community is right now working on own 2.2 ROM!

GO TO WORK HTC! OR SAY 'GOODBYE' TO YOURS CLIENTS WHO PAY FOR YOUR PRODUCTS!

HTC a “Dream” without a future ?!?! HTC a company without future? Just a Dream!?

120 słów, 685 znaków
    Licznik: http://www.netimprovement.co.uk/character-word-counter.html

Przykłady gdzie można pisać i komentować lub dawać plusa do komentarzy i profilu:

http://www.youtube.com/htc

http://www.facebook.com/HTC

http://www.facebook.com/HTCPolska

http://twitter.com/Htc

http://community.htc.com

Zapraszam do akcji informacyjnej dla HTC o zapotrzebowaniu na FroYo To może się nasycimy..

a:angel

Edytowane przez Speedo1544

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol

To nic nie da :) Mimo, że jest możliwe zrobienie 2.2 dla G1, to wymaga to dużo zachodu. Co HTC obchodzi jakiś G1 ;) G1 to eksperymentalny telefon - pierwszy z Androidem. Nic nie poradzicie kolejną petycją... To nie takie proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC już nie widzi w G1 pieniędzy - praktycznie już go nie ma w sprzedaży, więc nie ma powodu wg. nich dla którego mieliby wydawać do niego update'y. Update'y robią wtedy, kiedy chcą zachęcić więcej osób do kupna telefonu przez możliwości które przychodzą z nową wersją Androida.

Także petycje i tego typu rzeczy naprawdę nie mają sensu.

Jedyna opcja to root i romy Cyanogena itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Popieram przedmówców. Nie ma to sensu, chociażby dlatego, że sporo kasy i czasu pochłonąłby proces dostosowania Froyo do G1. Myślę, że naprawdę powinniśmy cieszyć się, gdy (i o ile...) otrzymamy Eclara. No i mimo, że G1 fajnym telefonem jest, chociażby ze względu na fenomenalną klawiaturę fizyczną, to jednak jeśli ktoś chce się nacieszyć Androidem 2.2 powinien wziąć pod uwagę zmianę sprzętu. Sam zacznę się zastanawiać, jak wyjdzie coś fajnego z klawą fizyczną:)

Chociaż z drugiej strony... Pamiętam pierwsze wersje symbiana, które też trzeba było hackować, podpisywać aplikacje, ale człowiek miał radochę z takiego kombinowania, bo potem mógł mieć naprawdę przyjemnie zmodyfikowanego fona. Potem w nowszych wersjach wszystko było od razu na pokładzie i te telefony były po prostu nudne... Tak samo myślę, że do G1 będę miał wieczny sentyment, bo człowiek się napocił, najadł strachu (chociażby przy wgrywaniu Haykuro SPL), ale może z tym telefonem robić teraz wszystko, zmieniać ROMy jak rękawiczki i ogólnie bawić się nim wedle uznania. Dlatego też nie wiem, czy tak na dobrą sprawę Froyo jest mi potrzebny:) Myślę też, że sporo Dreamowców może się po prostu nudzić;p Jeśli zrobiłem offtopa, to przepraszam. Tak mnie na przemyślenia wzięło;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale googlom przecież zależy na nowym systemie na G1. Już jest pełno aplikacji w markecie które nie mają wersji dla 1.6 a to oznacza że google nie zarobi bo przecież marketu nie prowadzą charytatywnie :P Nie wierzę żeby to nie miało wpływu na decyzję ejtisi o zrobieniu 2.2 na G1 ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Myślę, że naprawdę powinniśmy cieszyć się, gdy (i o ile...) otrzymamy Eclara. No i mimo, że G1 fajnym telefonem jest, chociażby ze względu na fenomenalną klawiaturę fizyczną, to jednak jeśli ktoś chce się nacieszyć Androidem 2.2 powinien wziąć pod uwagę zmianę sprzętu.

Mi sie wydaje ze predzej zobaczymy Froyo niz Eclair. We Froyo masz ten szybszy kernel i apps2sd przez co rozwiazuje sie problem malej ilosci pamieci...

Sent from my Era G1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol
    Ale googlom przecież zależy na nowym systemie na G1. Już jest pełno aplikacji w markecie które nie mają wersji dla 1.6 a to oznacza że google nie zarobi bo przecież marketu nie prowadzą charytatywnie :P Nie wierzę żeby to nie miało wpływu na decyzję ejtisi o zrobieniu 2.2 na G1 ...

Google zalezy na 2.2 na G1? Zastanow sie co piszesz...

Co do aplikacji to sie mylisz. Duzo telefonow ma 1.6. dalej to juz glupoty piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Google zalezy na 2.2 na G1? Zastanow sie co piszesz...

Co do aplikacji to sie mylisz. Duzo telefonow ma 1.6. dalej to juz glupoty piszesz.

Tak nie zależy im żeby zarabiać na programach które będą chodzić tylko na 2.x tudzież 2.2 o którym mówimy. A to Twoje drugie zdanie kompletnie nie zrozumiałe. O co Tobie biega :eek:

Tak bardzo dużo telefonów ma tylko 1.5 i 1.6. Przecież jest wałkowane że producent się nie kwapi żeby dać coś wyżej niż 1.6 na wielu aparatach. Skąd tu więc tyle lamentów że nie będzie 2.x dla wielu modeli.

I jakie ja niby glupoty piszę. Sami o tym piszecie i lamentujecie na forum non stop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rad-X

Przede wszystkim wydawca HTC Dream ktorych posiadamy jest brandowany przez google. Tzn mamy telefony Era G1/T-Mobile G1, przez co oni HTC tylko wyprodukowal je. Pomoc techniczna i dalsze rozwijanie spada na operatora. HTC nie ma nic do gadania (zreszta tak zawsze odpisza przy zgloszeniu czegokolwiek do nich).

Taka samo spychologie uprawiaja przy magicu w Orange. Zreszta spytajcie sie uzytkownikow Hero gdzie ich obiecane 2.1 (a ten telefon jest oficjalnie pod patronatem HTC) ;p

Podsumowujac... Idea słuszna, pomysł akcji i wykonanie absolutnie nie. Zachecasz do czegos w pokroju "usunmy sledzika", a to zawsze głupio wyglada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

akurat z tym samsungiem to przegiecie bo galaxy i7500 nie dostanie update do 2.1 (tylko do 1.6.. pewnie za rok wypuszcza ale potwierdzili).

Spica raczej sie niedoczeka froyo.

a moim zdaniem G1 powinien dostać aktualizację. Chociażby dlatego, że to devphone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x