Skocz do zawartości
Ghoost Assasin

Reklamacja skrzypiącej tylnej klapki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Czy można oddać telefon na gwarancję z powodu skrzypiącej tylnej klapki? Nie jest to jakieś głośne, ale słyszalne, dodatkowo klapka nie jest idealnie dopasowana, przyciskając z boku - skrzypi, dociskając z góry, słychać takie jakby puknięcie. Czy serwis uwzględni takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam, ale tylko czasami. I w sumie mam to gdzieś, grunt to się nie przejmować takimi rzeczami, ale nie każdy potrafi wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobiko

nie jest idealnie dopasowana? a moze to nie jest oryginalna klapka? oraz jesli jest to uzywany telefon, to potraktują to jako normalne zuzycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy, nie ma nawet tygodnia. Ogólnie przeszkadza mi to tylko podczas grania gdy trzymam specyficznie telefon i wtedy ta klapka mnie tak irytuje strasznie, no ale trudno, przyzwyczaję się, mam nadzieję, że się nie pogorszy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie nie masz na co narzekać, miałem w ręce kilka telefonów Samsunga i w porównaniu do nich nasza klapka jest wręcz idealna.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mialem podobną rzecz.. tą klapke co dostalem z telefonem byla straszna.. jakos szybko szybka sie zuzyla no i trzeszczala... pisalem do serwisu to jedyne wyjscie to wysylka.. (moze by cos z tego bylo ale nie chcialo mi sie czekac) sie wkurzylem a akurat byla okazja na allegro, nowa klapka za 7 dych.. wzialem kupilem i nie zaluje teraz wszystko ladne pieknie ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi