Skocz do zawartości
wojtas6a

Dell streak 5 zawiesza sie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z moim streak 5 a mianowicie kupilem go wczoraj bez karty sim działał normalnie wszystko ładnie i wgl.Po włożeniu karty sim włączyłem telefon wpisałem pin i telefon sie zrestartował i tylko świecą te trzy przyciski na biało i to wszystko.Prosze może mi ktoś pomóc rozwiazać ten problem i powiedzieć co może być jego przyczyną,z góry dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jkam możesz to podaj gdzie go kupiłeś czy z aukcji lub komisu w jakiej sieci był telefon i czy próbowałeś zrobić mu Hard Reset ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem go w komisie był w sieci o2 i jak go kupiłem to mial juz wgrany android 2.2 ale wlasnie nie do konca tak jak by spolszczony.I nie probowalem hardreset. Zrobilem teraz hard reset i tez nic kompletnie albo zawiesza sie na napisie dell i poparu minutach gasnie albo tylko swieca sie przyciski.Prosze o jakas pomoc bo juz normalnie nie wyrabiam z tym:mad:

Edytowane przez wojtas6a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czujesz się na siłach to wgraj androida 2.2.2 jest wpełni spolszczony ( jak przeprowadzić instalację masz napisane na tym forum krok po kroku ) a jeśli nie chcesz się w to bawić to sprzęt lepiej zwrócić

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maniek powiedz mi czy w dellu streak dzieje sie tak ze nie laduje bateri i wgl bo bateria ma jakas slaba moc czy cos takiego? I powiedz mi jeszcze ładowałem telefon ponad 12 godzin wlaczylem i wyskoczylo mi ze mam zero procent bateri czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maniek powiedz mi czy w dellu streak dzieje sie tak ze nie laduje bateri i wgl bo bateria ma jakas slaba moc czy cos takiego?
    tak, streak 5 ma jakąś wadę. Przy niskim napięciu baterii nie chce się uruchomić (restarty) i nie chce baterii ładować.

Wraz ze zużyciem baterii problem narasta, potrafi paść przy nieco wyższym obciążeniu i restartować się w koło - mój temat jest zaraz pod Twoim, chciałem oddać do serwisu, a problem rozwiązał zakup chińskiej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co to jest grane bo ja juz nie wiem :( udalo mi sie wejsc w recovery dalem update sd card byl pasek stanu ze cos sie robi chwile to potrwalo doslownie pare sekund i wylaczyl sie i nadal swieca sie tylko przyciski po wlaczeniu ;/ wie ktos co z tym robic :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widze ze wszyscy mi odpowiedzieli spoko ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jak masz możliwość podmiany baterii to warto ją wymienic, bo faktycznie wariuje i to strasznie ale już sie przyzwyczaiłem do noszenia wszędzie ze sobą ładowarki ( po spadku do 50% włącza się czerwona przekreślona bateryjka i następują restarty ) lecz u mnie ładowanie startuje od razu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi