Skocz do zawartości
piotremis

LG GT540 -Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

sholva

Po 1,5 roku użytkowania, potwierdzam, że bateria bardzo słabo trzyma :( Ale co do wytrzymałości to jestem miło zaskoczony. Dużo przeszedł a i tak jest w jednym kawałku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Witam.Chcialem zakupic wkoncu cos na androidzie ,zeby przetestowac na wlasnej skorze ten system.Wybor padl na LG Swift GT-540 ,bo tani i praktycznie majacy wszystkie funkcje ktore w momencie zakupu chcialem miec ,zeby zaczac przygode z andkiem.Tel uzywam juz ok.3 miesiecy i powiem tak , jak na te pieniadze jest on bardzo bardzo dobry.Nie zaluje zakupu.Polecam na pocztek.Teraz planuje zakupic mot. milestone lub zte blade'a.Oczywiscie na androidzie :)

Wystukane na gt540.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazzer

Dobry model do rozpoczęcia przygody ze Smartfonami - posiada wszystkie niezbędne funkcje i ładnie wygląda, do tego cena jest bardzo przystępna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Telefon dla np. dziecka idealny. Wykonanie extra, bardzo wytrzymały, nawet zastanawiałem się nad kupnem, bo cena była bardzo przystępna, ale wybrałem LWW ze względu na lepsze podzespoły. W LG bateria na czuwaniu trzyma min. 2,5 dnia, mój znajomy ma i używa sporadycznie i trzyma mu 3-4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swift jest prawie jak stare Nokie :) Wiele razy upadal na ziemie, czy to kantami czy ekranem i naprawde dobrze sie trzyma. Ale mojemu kumplowi ekran rozlal sie po paru miesiacah uzytkowania, takze roznie bywa.

Niestety to juz staary telefon, wiec niewielu osobom przydadza sie takie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66
    Swift jest prawie jak stare Nokie :)

Fajne spostrzeżenie ;)

Ze swojej strony dodam ,że zgadzam się z tym w 100%.Tel spadł mi kilka razy czy na schody czy na beton i działa dalej.Nic mu się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześćc mam swifciaka i mam andka 2.3.7 ale np jak wlaczm pou to w kazdym pokoju mam bialy kolor scian i nie da sie zmienic to chyba cos z ekranem a w innych grach tez tak jak by cos z ekranem nie tak pliss pomozcie

Wysyłane z mojego LG GT540 Swift za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi