Skocz do zawartości
piotremis

LG GT540 -Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

nolk
    Napisano (edytowane)

Zużycie baterii i czas jej ładowania z równoczesnym używaniem tel. nie powinno być problemem. Wszystko zależy jak kto używa tel. Całego dnia buszowania przez wifi nie pociągnie. Tak jak większość tel. i laptopów na rynku.

Z minusów tel:

- problem z rozciągnięciem pola powiadomień (zbyt mała czułość przy krawędziach), czyli wada charakterystyczna dla tego typu wyświetlacza, odruchowo już naciskam krawędzią paznokcia,

- "klapka" nad USB jest delikatna, dynda w trakcie ładowania, mam wrażenie, że prędzej czy później ją stracę.

- panel boczny (ten wąski) pod przyciskami aparatu, szukania i pod klapką usb wykazuje delikatny luz. Jeśli luz będzie się powiększał tel wyląduje na gwarancji

- problem z grupami kontaktów (mój inny temat wyjaśnia o co chodzi)

Mimo powyższych wad, z tel. jestem zadowolony.

Ten telefon ma jakieś recovery? Ciągle sie zastanawiam czy posiada perfect spl czy blokadę fastboot... można prosić o screeny hboot(czerwony + domek) przy uruchomieniu? :)

Po wciśnięciu Home + Power uruchamia się tryb awaryjny, w trakcie którego można np. odinstalować aplikacje.

Po wciśnięciu VolDown + Power pojawia się niebieski ekran z napisem "! EMERGENCY MODE"

jakieś inne kombinacje popróbować?

po wklepaniu 3845#*540# wyskakuje ukryte menu, ale nic ciekawego z niego nie wynika

Edytowane przez nolk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Po wciśnięciu Home + Power uruchamia się tryb awaryjny, w trakcie którego można np. odinstalować aplikacje.

a u mnie normalnie się włącza...dziwne...

-----------------

po wklepaniu 3845#*540# wyskakuje ukryte menu, ale nic ciekawego z niego nie wynika

a ja myślę że wynika...choćby dostęp do roota ;)

Edytowane przez piotremis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ultima

A jak jest z tym recovery ? Posiada jakieś czy nie ?

Masz racje uruchamia się , lecz nie wiem za bardzo po Co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BubiPL

No chłopaki GRATULUJĘ! dobra robota. Mamy wreszcie dostęp do roota ultimie dałem piwo i dam piotremisowi... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem telefonu LG GT 540, i mam problem z przesuwaniem ikonek po pulpicie, z menu głównego udało mi się zrzucić kilka skrótów ale nie mogę się ich pozbyć... Czy wie ktoś jak mogę skasować te skróty? Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przytrzymaj jedną z nich dłużej i przeciągnij na sam dół,powtórz ten proces z każdą ikoną którą chcesz usunąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie Dzięki xD W instrukcji tego chyba nie opisali ;P jeszcze raz dzięki, a co sądzicie o tym telefonie co można przydatnego zainstalować w dodatkach? Polecicie mi jakąś stronę z której można pobrać jakieś dodatki... :?::)

<baggus>To jest temat o recenzji a nie pytania z problemami na każdy temat! Ostatni taki post tutaj!

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyc997

jestem ciekawy jak wypada wydajnosc teggo PDA? Może ktoś się skusi na jakąś konkretniejszą recenzję? Zależało by mi na tym bo ja niedługo przechodzę na Omnie2 i moja dziewczyna chce coś z systemem iu ma do wyboru w spadku moja lite albo galaxy z tym ze podoba sie jej wlasnie ten swift i niewiem co o nim myslec bo omnialite tez sie jej bardzo podoba a nie chcial bym jej dac mula jakim w moim odczuciu jest galaxy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepesz

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post ale... czy ktos zrob juz polska video recenzje tego fona? Fajna sluchaweczka i zastanawiam sie czy nagrac cos, wiec pytam bo nic nie znalazlem,a gdyby bylo to po co jeszcze raz robic ;] sory za brak pl znakow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BubiPL
    Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post ale... czy ktos zrob juz polska video recenzje tego fona? Fajna sluchaweczka i zastanawiam sie czy nagrac cos, wiec pytam bo nic nie znalazlem,a gdyby bylo to po co jeszcze raz robic ;] sory za brak pl znakow.

Ja na razie się nim bawię jak będę miał czas to w tygodniu na youtube zamieszczę reckę. A jak nie to w piątek :D. Przestestuję giery (polarbit) no i funkcje. Ofc dam linka na forum oraz pisemną recenzję.

CYCU ten fon na pewno nie jest mułem wszystko płynnie chodzi do bólu. Procek z HTC Legend qualcomm 600mhz + karta grafiki z snapdragona = Miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi