Skocz do zawartości
Darnok

Folia ochronna

Rekomendowane odpowiedzi

Darnok

Witam!

Temat założyłem gdyż ostatni dawno już umarł. :)

Znalazłem taką folię

http://www.allegro.pl/item1041495462_folia_gllaser_max_anti_glare_htc_magic_matowa_x2s.html

używa ktoś takowej? mógłbym liczyć na jakąś opinię? :zawstydzony:

Jeśli ta się nie nadaję to co polecacie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie polece Ci żadnej...aleee zapewniam Cię iż folia jest NIE potrzebna :)

Ja nie mam ani folii ani żadnej ryski...

Co innego obudowa, masakrycznie sie rysuje heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darnok

A nosisz go w pokrowcu? Pytam żeby wiedzieć jak wytrzymały jest Magic (wyświetlacz). Ja swojego inaczej nie noszę a i tak z tyłu jest troszkę porysowany :)

Folie są dwie także wyszłoby całkiem nie drogo z kumplem na pół, stąd moje pytanie o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

Powiem Wam tak, ja nie używam pokrowca bo nie lubię i mi przeszkadza. Wolę mieć natychmiastowy dostęp do telefonu.

Już kilka razy mi Magik upadł, głownie poprzez pociągnięcie go z ładowarką ale to na dechy pokoju. Raz poleciał mi tak, że po śniegu, błocie na chodniku mi leciał metr i na "bródce" mam ryskę i przechodząc do meritum - ekranowi nic się nie stało mimo że tymże ekranem do dołu sunął po chodniku. Dzięki bródce, to jest genialny pomysł z tą bródką. Ona powoduje, że ekran po upadku nie dotyka ziemi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mogę teraz dodać, że posiadam tą folię... jest kiepska... i tak chyba zamowie Invisible Shield... ta bedzie tylko aby cos bylo dla ochrony

Edytowane przez Daedric

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość sprzedawców na allegro sprzedaje folie z klejem. Te folie sa do szyb i nie nadają sie na LCD telefonu. Folie kupują na metry i tną ploterem. Szukaj folii elektrostatycznej. Ja ostatnio kupiłem folie Best Guard i jestem z niej bardzo zadowolony. Zobacz sam jaki jest prosty montaż:

[ame=

]
    [/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze są folie brando. Nie do pobicia. Jest droga ale cena odpowiada jakości.Nie kupujcie jakiegoś szmelcu tylko lepiej wydać więcej pieniędzy i mieć spokój. No i brando jest wielokrotnego użytku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najlepsze są folie brando. Nie do pobicia. Jest droga ale cena odpowiada jakości.Nie kupujcie jakiegoś szmelcu tylko lepiej wydać więcej pieniędzy i mieć spokój. No i brando jest wielokrotnego użytku.

Akurat z tym bym sie kłocił ;) Kupuje juz ktorys raz z CHIN na Ebayu po kilka sztuk ... Takie z paskami papierowymi do odklejenia folii ochronnych i powiem ze ORYGINALNA od HTC (taka rowniez kupiłem raz od dystrybutoa akcesoriow HTC na Polske) przy tych sie chowa ... Moj Magic w tej folii jest od samego początku, a folia ANI JEDNEJ RYSKI nie ma... Rowniez jest wielokrotnego uzytku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiec a ile zapłaciłeś za tą folię z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi