Skocz do zawartości
Rad-X

Zmiana nazw działów

Czy jesteś za zmianą nazwy działów "Pomoc techniczna" na "Pytania i odpowiedzi"?  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za zmianą nazwy działów "Pomoc techniczna" na "Pytania i odpowiedzi"?

• Tak
        17
      • Nie
        5
      • Mam inną propozycję(napisz w poście jaką)
        0

Rekomendowane odpowiedzi

Rad-X

W danych działach poświęconym telefonom mamy poddziały "dyskusja ogolna" i "pomoc techniczna"

Ludzie nie rozrozniaja ich i wsadzaja do jednego i drugiego tematy z pytaniami typu "co zrobic". To samo tyczy sie "ROMy" gdzie powstaja pytania czy dany ROM zadziała. Wg mnie ten ostatni powinien służyc omawaniu konkretnych ROMow a nie problemow np z ich instalacja

Dlatego moją propozycja jest przemianowanie "Pomocy Technicznej" na "Pytania i odpowiedzi". Będzie latwiejsze dla nowych uzytkownikow wybranie wlasciwego działu i przy okazji "dyskusja ogolna" bedzie w koncu działem dyskusji a nie pytan typu "jak podlaczyc ladowarke"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

Kto jest za, a kto przeciw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to fajnie będzie...ale co z tego...wchodzę w nieprzeczytane posty i armagedon - nie wiadomo co do czego ;/

Może wreszcie tam ktoś posprzata.

Wysłano za pomocą HTC Magic_Smoki0.5.6_TapatalkPRO1.5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol

Ja jestem za zmianą nazwy działu na "Pytania i odpowiedzi".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vento

Owszem, przydałoby się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Głosujcie w ankiecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaglosuje poza bo nie mam dostepu do komputera. Jestem za zmiana nazw tematow jak to zaproponowano.

Sent from my Era G1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rogi

Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rad-X

Lekko odświeżę ten temat, bo zaraz przednie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Po długich i burzliwych rozmowach doszliśmy do porozumienia: zmiany nazw działów nie będzie. Sytuacja taka doprowadziła by tylko do większego bałaganu. Wtedy każde pytanie i sprawę można podpiąć pod ten dział. Takie pytania jak" Kiedy będzie aktualizacja, Ile trzyma bateria, jak szybko działa przełączanie aplikacji" itd. by tam pasowały jako dział, a przecież to są sprawy ogólne o telefonie, które mają swój dział. Pomoc techniczna ma być do spraw, w których coś nie działa jak należy albo ktoś nie może znaleźć rozwiązania trapiącego go problemu.

Założenie podziału jest takie:

Dyskusja ogólna - dyskusja np. co się komu podoba a nie w telefonie, kiedy wejdzie do sprzedaży, ile działa bateria, jaka jest jakość wykonania, informacje o aktualizacji itp

Pomoc techniczna - np. komuś nie łapie Wifi, ma niedziałający port USB, coś z SENSE UI mu się dzieje, uszkodził telefon i nie wie jak naprawić itd.

ROMY, Modyfikacje - wszelkie pytania, problemy i tematy związane z romami - ingerencja w soft (czyli wszystko co przynajmniej w teorii oznacza utrate gwarancji)

Akcesoria - wiadomo

Zaznaczam, że moderatorzy dostaną wytyczne o tym gdzie jakie tematy mają lądować i co z nimi zrobić. Osobiście proszę Was o nie pozostawianie tematów, które są w złym dziale albo mają złą nazwę bez reakcji. Tak samo jak w życiu codziennym gdzie praca administracji publicznej opiera się w znacznym stopniu o informacje obywateli, tak samo tutaj jest z moderacją. Jeżeli widzicie coś co trzeba poprawić w działach to wystarczy poświęcić 5 sekund na raport tematu.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi