Skocz do zawartości
dabi993

Zmiana (edycja) status bar

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie miałem tego od pcfightera ale nie pamiętam już którą wersję. Może dlatego słabiej mi trzymała, że zbyt podkręciłem procka. Szczerze mówiąc sam nie wiem :P

---------- Post dołączono o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A czy mógłbyś zapodać linka do swojego CM'7? Lub którą wersję CM'7 polecasz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ci polecam CM7 od PcFighter' na jajku .29 (bo sa 2 wersje z różnymi jajkami)

Edytowane przez BlueWizzard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mógłbyś jakiś inny link zapodać, bo ten mnie przekierowywuje na główną

adf.ly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko na chomikuj reupload znalazłem Link

Edytowane przez BlueWizzard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być akurat mam tam konto więc nie ma problemu :P

---------- Post dołączono o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

A jeszcze mi powiedz czy tego CM'A mogę wgrać przez recovery? :) Bo w tej paczce jest folder /META-INF, /SYSTEM i plik boot.img

---------- Post dołączono o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Dobra. Tą paczkę co mi link dałeś z chomikuj dało radę przez recovery wgrać <jupi> ;p to tak przy okazji mógłbym Cię jeszcze trochę pomęczyć i poprosić o ten theme z przezroczystym status barem do cm'a :) i jak możesz to powiedz mi jak ustawić taktowanie procka żeby bateria długo trzymała i jednocześnie swifciak śmigał jak głupi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jutro ci zrobie ten theme. A jak masz program set cpu to se ustaw od 400-cos do 767. A jak nie masz to w ustawieniach cyana. Na ondemand.

Sent from my LG GT540 Swift using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oke :) bardzo Ci dziękuje, jestem Ci wielce wdzięczny za pomoc :)

---------- Post dołączono o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

i jeśli nie sprawi Ci to problemu to zapytam, czy jest może jakaś nakładka do ADW Launchera na sms'y? Jak tak to czy mógłbyś mnie naprowadzić czego mniej więcej szukać bo wujek Google mi nic nie wyszukał :(

---------- Post dołączono o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

dobra jeśli chodzi o sms'y to sobie z tym poradziłem już :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oks ja juz zaczynam robic theme :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze jedną malutką prośbę, czy mógłbyś podrzucić mi swój pliczek odpowiadający za akcelerometr t.j. sensors.swift.so? tak na wszelki wielki on jest w

/system/lib/hw

, bo wgrałem z innego forum i podobno miał poprawić czujnik, ale jedynie mi się pogorszył w takim sensie, że wolniej się przekręca tzn. np jak chce przejść do klawy qwerty. Przez głupotę nie zrobiłem kopii org. :( Z góry thx :)

Tak wiem jestem męczący i sorry za to;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego bedziesz musial poczekac do 23 lutego bo formata mialem i musze zainstalowac ubuntu i pakiety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi