Skocz do zawartości
lukasik22223

AndyX ROM™ v17 - OFICIAL - XWLPX - ICS Android 4.0.4

Rekomendowane odpowiedzi

qawqqa

A jest zainstalowe to coś, żeby było słychać też dzwoniącego dobrze?Nie chodzi mi o soft, tylko o jakąś łatkę czy coś takiego...

Chodzi mi o to czy wystarczy, że zainstalować jakiś CallRecorder z playa i będzie ok czy muszę coś do kernela dograć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nestle

działa wam awesome beats audia ? (dla mnie to i tak DSP) . Jak leci muzyczka i zmieniam sobie tonacje głosu w tym programie to dźwięk wcale się nie zmienia.Jakaś rada ?

Edytowane przez Nestle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kermya

@up

Bo to jest fake. Może nie dosłownie ale nie ma co liczyć, że zmieni Ci dźwięk z jakości bardzo dobrej do jakości idealnej. Moim zdaniem nic to nie zmienia. Lepiej kupić PowerAMP do muzyki i tam masz super ustawienia dźwięku.

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zmienia ale tylko na oryginalnym odtwarzaczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Używam tego romu od wersji v15, aktualnie posiadam najnowszą v17.1.

Wgrywanie przebiegło bezproblemowo - na moich obu S2 tak samo.

Bateria trzyma bardzo dobrze jak na ten telefon. Bez problemu wyciągam na niej 2-3dni.

Natomiast jeśli odpalę 3G, synchronizacje, internet z pakietu oraz będę dużo na nim grał / słuchał muzyki, to niestety ale przed pójściem spać trzeba go podłączyć, bo mruczy że jest głodny - i tak też codziennie robię :)

Wydajność skoczyła momentalnie, jeśli by tak porównywać ze stockowym romem od samsunga, i osobiście wygląd nexusa podoba mi się zdecydowanie bardziej od tego "emerytowanego" i kwadratowego który jest oryginalnie.

Nie mam mu nic do zarzucenia, co nie znaczy że nie ma wad - jakieś tam się znajdą, ale mnogość zalet je po prostu przesłania.

Najbardziej irytuje mnie brak kompatybilności z Deluxe Settings (brakuje mi możliwość zmiany ekranu blokady), oraz to, że po zmienieniu tapety na lockscreenie teraz gdy chce ją zmienić na jakąś inną aplikacja Galeria przestaje działać, telefon się zacina i dopiero "ożywa" po około 5 sekundach, co skutkuje oczywiście wywaleniem do ekranu głównego, i nie zależnie jaką aplikacją bym nie wszedł na losowe zdjęcie - zrobi się dokładnie tak samo jak na tej wgranej od początku na soft. Nie wiem co z tym zrobić, no ale poczekam na kolejną wersje tego romu już na 4.1.4 bodajże bo podobno ma wyjść :)

Dla tych którzy się zastanawiają czy instalować - jak najbardziej TAK.

Stabilny (jeszcze nigdy mi się nie zawiesił czy zrestartował przy codziennym użytkowaniu, pomijając oczywiście ten bug ze zmianą tapety na lockscreenie), o wiele wiele szybszy, lżejszy, posiada lepszy wygląd oraz więcej możliwości personalizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaczv

natrafiłem na problem z google play'em...otóż naglę po wgraniu większości appek, wyskoczył bug w ustawieniach i appki się już nie instalują, tak samo nie mogę wejść do "opcje programisty" bo od razu wywala mi czarny ekran... ktoś się spotkał z czymś podobnym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nestle

A ja mam teraz dziwny problem,nie moge ustawic pogody na ekr. blokady.Zaznaczam opcje ptaszkiem i [Regulamin] -.- nic sie nie pokazuje.

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exoivo

@UP

Nie tylko Ty masz z tym problem, również i ja... Zakładam iż pozostali też. Widocznie jest to zależne od lock-screena, ponieważ na poprzedniej wersji romu pogoda działała.

Wysłano z Samsung GALAXY S II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ten co aktualizuje ten temat żyje tu jeszcze? Bo już widzę co z tematem od aliance się stało, w razie wypadku szanowny modzie jeśli to czytałeś nie blokuj tego romu, a ja mogę się zająć tym tematem.

:-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ultek

Pytam dla bezpieczeństwa: mam "insane chipa" emmc :), miałem stockowy 2.3.6, wgrałem na to CWM i ten rom... czy teraz moge spokojnie wrzucić na to CWM? czy trzeba coś kombinować i downgrade'ować najpierw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi