Skocz do zawartości
Bartekar

ICS 4.0.3 na Samsunga Galaxy SL?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłącza się recovery i włączę się normalnie telefon... A jesli chodzi o sam system to dziala jak najbardziej. Moj przestawal dzialac.po reboot recovery...kiedy z poprzedniego recovery robil sie ten niebieski. Tak samo przycisk menu ktore przed rebootem dzialaly nawet juz po flashu. Napisze do dhiru moze cos madrego poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mimo wszystko wolę się wstrzymać z flashowaniem.

Jak pisze gość, że only dev. to ja ryzykować nie chcę. Zwłaszcza, że moje doświadczenia z flashowaniem ograniczają się do 2.3.4 i 2.3.6 + CF Root. :E

Ale skoro już to jest takie super, to kiedy można oczekiwać finalnej, ostatecznej wersji dla wszystkich? Do końca kwietnia powinno być załatwione to. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnej i finalnej to pewnie na koniec kwietnia mozna się spodziewać. Plus tydzień na wszystkie ostateczne poprawki bugów które wychwycimy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu
    Ja mimo wszystko wolę się wstrzymać z flashowaniem.

Jak pisze gość, że only dev. to ja ryzykować nie chcę. Zwłaszcza, że moje doświadczenia z flashowaniem ograniczają się do 2.3.4 i 2.3.6 + CF Root. :E

Ale skoro już to jest takie super, to kiedy można oczekiwać finalnej, ostatecznej wersji dla wszystkich? Do końca kwietnia powinno być załatwione to. :rolleyes:

Właśnie wskazane jest aby flashować, bo to pomaga developerom naprawić bugi, które wychwycą użytkownicy.

Sent from my Galaxy I9003

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tylko niech flashują ci, którzy mają jakieś doświadczenie. Bo moje jest mizerne. A poza tym, rok temu uwaliłem ZTE Blade (ale hardwarowo nie firmawarowo) i na nowy fonik z andkiem zbierałem ponad pół roku. Nie chcę teraz tego zniszczyć, bo jestem niedoświadczony. Zresztą wiadomo, co nie działa, jak wyjdzie następna wersja to wgram. Zwłaszcza, że dla mnie aparat to ważna rzecz. Chociaż ten ICS kusi... :D

Wysłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doawiadczenie ? Wystarczy umiec czytac instrukcje. A jak uwalisz galaxy s to download mode odin i wgrywasz stockowy rom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra... Przekonaliście mnie :-D. Wrócę do domu, wgram i podzielę się moimi wrażeniami. Chociaż nie wiem jak w razie co wrócić z powrotem do stockowego romu, jak nie łapie usb... Najwyżej kupię odina mobilnego. ;-)

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak niby ma nie "łapać" USB ??

w razie czego telefon wprowadzasz w download mode (HOME+VOL down i trzymajac obydwa power) wtedy jest download.

Stockowy ROM ? Nie wiem jaki miałeś ale polecam http://forum.android.com.pl/f298/android-2-3-4-dla-i9003-77075/ sam korzystam. Chyba że ROM brandowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Wgrałem :D

Tylko mam problem z przywróceniem backupa. Używam MyBackup Pro i nie widzi żadnych plików. Jak w ES File Explorer wchodzę w external_sd, to pisze, że nie ma plików...

A w stanie pamięci w ustawieniach jest tak, jak było przed flashowaniem, tzn. tyle pamięci, co trzeba, nie jest tak, że karta jest full czysta, zresztą w galerii są zdjęcia z karty sd.

Nie chce mi się tych wszystkich aplikacji na nowo z Marketu brać, zresztą nie mam smsów itp.

Ma ktoś jakiś pomysł?

/Edit:

Zapomniałem napisać o systemie.

Wifi działa, po prostu włączyłem w pasku powiadomień i już. Hop siup! Aparat nie działa, czyli na razie nie przetestuję Face Unlock :facepalm3:

Jak wspominałem, jest problem z kartą, chciałem zobaczyć, czy jest pusta, ale komputer fona nie widzi. Włożę kartę do Wildfire brata i zobaczę, to zaraz napiszę.

No i to by było na tyle. Pozdrawiam.

Aha, sam system chodzi płynnie jak nigdy przedtem. Bajka. W Quadrancie prawie 1300. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij i zainstaluj najnowszą wersje chyba że już taką posiadasz.

To częsty problem przy wgrywaniu innych systemów.

Jak pierwsze wrażenia ?

Działa wifi itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi