Skocz do zawartości
paulo242

Nauka czytania i pisania dla dziec - czy istnieje coś dla Androida?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Powiedzcie proszę trafiliście może na jakąs aplikacją do nauki czytania i pisania dla maluchów?? Dla 6-latki która nie chce elementarza, woli tablet :-)

Ja osobiście znalazłem tylko nienajgorszy ŚwiatLiterPL ale przydałoby się coś bardziej zaawansowanego.

Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

paulo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkopuje temat.Zna ktos jakas dobra aplikacje do nauki polskich liter i alfabetu dla dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie stare, ale jednak po wyszukiwaniu się tu trafia i nie znajduje odpowiedzi, tzn tylko jedna wymieniona aplikacja. Nie wiem co to znaczy dobra aplikacja, napiszę czym się charakteryzuje moja: przy próbie kilkunastu znajomych, wszystkie się domagały żeby grać i grać (dzieci 3-6lat), generalnie chyba dzieciaki lubią w nią grać, nawet nie rzadko te przyzwyczajone do hitów wytwórni Disneya czy coś. Od osób obcych raczej nie mam sprawozdań :(

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SuperEduGames.WygilgajLiterki&hl=pl

dałem też opis tutaj: http://forum.android.com.pl/f389/wygilgaj-literki-nauka-literek-wiek-2-6-lat-477015/

strona domowa: SuperEduGames.com

coś tam na youtube:

"]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi