Skocz do zawartości
maliiina

eVanilla – 2.6.29 kernel, 710 Mhz ,2.1

Rekomendowane odpowiedzi

dotyczy znikajacego filesystemu /system: to kernel niektorych romow (Latte_2.0, VanillaEclair_3.2 w oryginale) ma problem z driverami albo cos w tym stylu. Po zmianie jadra do VanillaEclair_3.2 wszystko pieknie hula.

a co do ipfiltra to nik nie wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodalem w poscie link do radia nowego . dziala jak zloto bez zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pewien problem a mianowicie to taki że nie wykrywa żadnych kontaktów na karcie SIM.

W zakładce Kontakty duszę MENU, robię Importuj/eksportuj > importuj z karty SIM. Następnie pokazuje mi się napis Brak kontaktów na karcie SIM.

Kontakty na 100% są bo sprawdzałem na innym telefonie...

Miałem identyczny problem jak wcześniej wgrałem BeHero, wtedy pomogło wyciągnięcie karty SIM, odpalenie tel bez karty, i później ponowne włączenie już z kartą...

Teraz to niestety nie działa...

Miał ktoś już taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dart

Ten rom mnie osobiscie najbardziej odpowiada. Czy wyjdzie moze update lub nowa wersja na oficjalnym romie? Chetnie bym przeszedl, bo brakuje mi synch z facebookiem. Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

update wyjdzie wyjdzie jak tylko polski jezyk sie pojawi , a tak swoja droga dopiero teraz wyszly inne vanille oparte o finalne zrodla cyana [ vanillaeclair, androbin, ehero, itp ] :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vento

No dobra.. ROMik całkiem przyjemny, natomiast mam parę problemów: Jak telefon dłużej pochodzi to nie działa głośnik od rozmów telefonicznych, aparat nie zapisuje zdjęć (nie działa mi też zoom). Ktoś coś wie, jak naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi