Skocz do zawartości
Good Luck

Root Gingerbread i dotykowa wersja Clockwork mod dla LG P970. Video + pliki BIN/FLS

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo:

to link do porady na stronie Modaco: LG P970 Optimus Black Clockworkmod - Android @ MoDaCo - Page 2

W poście nr 32 user UncleCracker stworzył bardzo ładny tutorial, z którego jak na razie skutecznie korzystam. Tekst jest po angielsku, a zrzuty ekranowe po niemiecku, ale wszystko jest bardzo proste i przejrzyste nawet dla takiego językowego laika, jak ja.

Linki do plików na początku postu są aktywne, sprawdzałem przed chwilą. Nie jest aktywny jedynie link do LG B2CTool, ale można go ściągnąć z innego miejsca.

Oczywiście zamiast pliku V10A_00.kdz można użyć V20N_00.kdz lub V20O_00.kdz. Jedynie pisownia nazwy pliku musi zostać zachowana w takiej właśnie formie dla prawidłowego działania, et voila!

Dla informacji: u mnie to wszystko działa na Viście 32bit.

Można ten link do Modaco dokleić dla potomnych chyba, że ktoś ma chęć i trochę czasu na tłumaczenie tego tutoriala.

Miłej zabawy! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem po wgraniu tym sposobem http://forum.android.com.pl/f360/root-gingerbread-i-dotykowa-wersja-clockwork-mod-dla-lg-p970-video-pliki-bin-fls-v20n-v20o-141498/ w Quadrant pokazuje mi że mój procek chodzi na 300Mhz (chyba to nie jest normalne) i mam około 500 pkt. Dodam tylko że telefon ogólnie zamula... Proszę o radę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie instalowałeś przypadkiem SetCPU? Miałem takie same objawy przez ww. program. Od pewnego czasu nie współpracuje z firmwarem Black'a.

Edytowane przez andrzej78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic takiego nie instalowałem... po prostu wgrałem wszystko według instrukcji i po ponownym uruchomieniu i wgraniu kontaktów zainstalowałem Quadranta a tu zonk... Dodam iż root jest tak jak w opisie i działa...

---------- Post dołączono o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

OK problem rozwiązany, po części moja wina zapomniałem że instalowałem jeszcze Battery Saver i nadałem mu prawa superusera i to chyba on blokował wyższe taktowanie procka :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

Banalne pytanie. Jak wejść w tryb recowery w dotykowym Clockworld bo próbuje i coś mi idzie. Nie wiem czy zapomniałem jak to się robi czy po prostu źle to robie bo się coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Ściągasz Rom Menager'a, odpalasz go i w opcjach wybierasz "Uruchom w trybie recovery".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

hehehe no nam bootlopa i chce przywrócic system :D więc to raczej odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

To wgraj jeszcze raz rom, tak jak w pierwszym poście, jak odpali Ci recovery to przywróć backup. Innej opcji nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

to co nie da się uruchomić recowery jak wcześniej klawiszem głośniej albo jakimś innym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki

Takie rzeczy tylko w custom romach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x