Skocz do zawartości
Ramelov

TUTORIAL [02.03.2012][ROOT] TriangleAway v1.25 - nowa metoda resetowania licznika flaszowań

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrki panowie ale mozecie mi jasniej i najlepiej co mam zrobic by zkasowac ten trojkat tym programem! program mam zaistalowany na najnowszym oficjalnym romie XXLPQ oczywiscie z rootem. dzieki z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arzah

przed chwila zrobilem na oficjalnym XXLPQ i dziala bez zarzutu a robi sie w prosty sposob odpalasz program naciskasz na druga opcje od dolu (reset flash counter) po chwili masz komunikat reboot i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie dziala to umnie trojkat wciaz sie pokazuje nie wiem co jest nie tak????? pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gio
    nie dziala to umnie trojkat wciaz sie pokazuje nie wiem co jest nie tak????? pomocy

a masz zrootowany telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robilem przez odina cf-roota jako pda wiec powinienem miec. A jak mozna to dokladnie sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dzisiaj uwaliłem telefon właśnie tym programem, miałem wgrany DarkyRom XXLPQ i niestety nie udało mi się. Nie mam pojęcia co poszło nie tak ale telefon nie wstaje po operacji resetowania. Przed resetowaniem przeszło weryfikację, wszystkie informacje o telefonie były prawidłowe (model liczba flashowań)

Mogę wejść do recovery oraz download.

W Recovery jak instaluje jakikolwiek rom z sdcard to niby się instaluje ale trwa to za którtko i po restarcie zamiast logo samsunga widzę logo.jpg draw failed.

Zastanawiam się czy może bootloader przeflashować Odinem skoro wchodzi do Download ?

Jakieś pomysły? Ostatecznie czeka mnie serwis i trzymanie kciuków że nie zorientują się że coś grzebane było ...

Ehh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odin +3plikowy soft z pit i repartition wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa świetnie. Właśnie wyzerowałem licznik i skasowałem trójkąt na bulidzie CM 9 20.03.2012. Zero problemów. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również działa, na początku się wystraszyłem, bo po skończeniu usuwania pokazał się komunikat o braku karty pamięci, ale wystarczył restart i jest ok. Świetna sprawa ten TriangleAway :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A ja dzisiaj uwaliłem telefon właśnie tym programem, miałem wgrany DarkyRom XXLPQ i niestety nie udało mi się. Nie mam pojęcia co poszło nie tak ale telefon nie wstaje po operacji resetowania. Przed resetowaniem przeszło weryfikację, wszystkie informacje o telefonie były prawidłowe (model liczba flashowań)

Mogę wejść do recovery oraz download.

W Recovery jak instaluje jakikolwiek rom z sdcard to niby się instaluje ale trwa to za którtko i po restarcie zamiast logo samsunga widzę logo.jpg draw failed.

Zastanawiam się czy może bootloader przeflashować Odinem skoro wchodzi do Download ?

Jakieś pomysły? Ostatecznie czeka mnie serwis i trzymanie kciuków że nie zorientują się że coś grzebane było ...

Ehh...

Co do braku pliku logo to polecam lekturę tego postu i następnych http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=23583307. Jeśli nie możesz nic zaflaszować przez CWM to spróbuj przez Odina może cały rom wgrać. Jeśli możesz wejść w download i recovery to znaczy, że telefon nie jest uwalony tak żeby trzeba było iść do serwisu.

Sent with Tapatalk from my GT- I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi