Skocz do zawartości
lolekanabolek

Petycja w sprawie ICS dla Zetki

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z newsów na android.com.pl Petycje w sprawie ICS jest podany link do petycji o ICS (bez Sense) dla naszej zetki. Poniżej go wklejam. Jak ktoś ma ochotę niech podpiszę. Spróbować nigdy nie zaszkodzi, chociaż mi się osobiście wydaję, że i tak to nic nie da.

ICS update for HTC Desire Z - Petycje Online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nv-

Oni nie wydadzą ICS bez sense ui. Tego jestem w 100% pewien.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    Oni nie wydadzą ICS bez sense ui. Tego jestem w 100% pewien.

Mam zbieżne zdanie.

Nie po to na "obudowie" umieszczono "With HTC Sense", by teraz wydawać golasa bez Sense.

Czy @loleknabolek spotkałeś kiedyś producenta np. Mercedesa by wymienił silnik w samochodzi z benzyniaka na diesla, a na wszystkich elementach są emblematy typu "300TDi" ;)))

oczywiśćie roboty pana mietka spod grajewa dolnego sobie odpuszczamy - mówimy o OFICJALNYM producencie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teufel

A czy TDi nie odnosi się właśnie do diesla:O ?

W temacie: Czy HTC wydało kiedykolwiek soft bez Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olejcie to HTC tak samo jak ono olewa was od pół roku nie wydając żadnej łatki poprawiającej błędy 2.3.3 (restarty Sense, gubienie dzwonków itp.). To jest firma dla której najważniejszy jest zysk, a wydawanie kasy na aktualizację do starego modelu żadnego bezpośredniego zysku nie przynosi.

Jedyna nadzieja w Customach z ICS, które już powoli dochodzą do miana stabilnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka
    To jest firma dla której najważniejszy jest zysk, a wydawanie kasy na aktualizację do starego modelu żadnego bezpośredniego zysku nie przynosi.

Hmmm.....bo wiesz, zysk i bilans dla firmy jest......najwazniejszy. przeciez to chyba tak oczywiste ze......nie trzeba tego tlumaczyc.

HTC to nie fundacja czy jakis tam wolontariat prowadzony przez zony politykow :)

Jedyna nadzieja w Customach z ICS, które już powoli dochodzą do miana stabilnych.

ZAWSZE custom ROMy bily na glowe i przewyzszaly oficjalne systemy. Z prostej przyczyny - byly i sa tworzone przez pasjonatow, a nie pracownikow najemnych.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4dzio

Moim zdaniem właśnie ta ankieta jest bez sensu. Czemu? Z prostej przyczyny. HTC nie wyda aktualizacji bez SENSE. Musimy poczekać na customy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy @loleknabolek

znaczy się lolekanabolek ;);)

spotkałeś kiedyś producenta np. Mercedesa by wymienił silnik w samochodzi z benzyniaka na diesla, a na wszystkich elementach są emblematy typu "300TDi" ;)))

kojarzę, że htc desire miało dostać okrojony upgrade do Gingerbread, jak to się skończyło nie wiem, bo w końcu mój wybór padł na htc desire Z i przestałem się interesować tematem

Gingerbread dla HTC Desire w fazie testów

Jak rozwiązano aktualizację HTC Desire?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

HTC Desire dostało aktualizację do 2.3 ale właśnie bez HTC SENSE gdyż tłumaczyli się tym iż nie było miejsca w pamięci wewnętrzej by takowy zainstalować. I też się instaluje w inny sposób niż klikniecie w ustawieniach. ale jak dokładnie to w to już nie wnikałem bo to mnie nie interesuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi