Skocz do zawartości
lolekanabolek

Petycja w sprawie ICS dla Zetki

Rekomendowane odpowiedzi

misk

Jest tam Sense, ale okrojony. Dzwonki i inne większe rzeczy pozostawili do dociągnięcia, bo jak wiadomo Desire za dużo pamięci wewnętrznej nie ma. Największa nadzieja w wariancie G2, aczkolwiek to wyszło tylko na rynek amerykański i mimo brandowania Google pewnie nie doczeka się ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO HTC bez Sense to nie HTC :P

wolałbym żeby dali ostatnią wersję 2.3 z Sense jak najnowszym zamiast czystego ICS....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Innej opcji niż sense nie widze. Mam tak na obudowie? To tak chce. Zresztą HTC nas olało, custom rom i do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja bym chciał choćby ics bez sense ui taki jak gb dla g2, byłby przynajmniej dobra baza dla kerneli pod custom ics.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie zaczyna się tutaj robić offtop tak jak w przypadku tematu o Androidzie 4.0. Proszę o trzymanie się tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grekki

Co do tej petycji, zostanie ona że tak to powiem olana ciepłym moczem - nie zwrócą na nią większej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4dzio

WOW już 145 osób podpisało się pod petycją!!!!!!!! Ale szał... :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no to na pewno zwróci uwagę włodarzy z HTC, ICSa mamy jak w banku

Chce ICS ale nie podpiszę się, gdyż dam sobie rękę uciąć, że Desire Z nie dostanie czystego androida. Nakładka musi być, nie sądzę żeby htc jednak ją wydało do zetek.

Jedna optymistyczna wiadomość jest taka, skoro tam jakiś noty HTC ma 1Ghz procek i 512 RAM to jest niemal pewne, że dostaniemy custom roma na jego podstawie, a koro htc wypuściło taką nakładkę na taki telefon, będzie u nas działać świetnie (co to jest OC do 1Ghz dla zetki?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak będzie z kompatybilność kernela z DHD ale zrobie co w mojej mocy żeby odpalić ROMz niego na Z a jak nie dam rady to zawsze jest szansa że ktoś inny tego dokona więc tak naprawdę dla zrootowanych to nie wielka strata, aczkolwiek wolałbym zobaczyć pełno prawnego, zrobionego specjalnie dla DZ ics od HTC. Nie zapominajmy również o G2, on ma szanse otrzymać czystego ics'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi