Skocz do zawartości
lolekanabolek

Petycja w sprawie ICS dla Zetki

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna optymistyczna wiadomość jest taka, skoro tam jakiś noty HTC ma 1Ghz procek i 512 RAM to jest niemal pewne, że dostaniemy custom roma na jego podstawie, a koro htc wypuściło taką nakładkę na taki telefon, będzie u nas działać świetnie (co to jest OC do 1Ghz dla zetki?)

Desire Z spokojnie uciagnie czystego 4.0(ma wymagania takie same jak 2.3).

Nie uciagnie za to ICS z Sensem, dlatego też nie dostaniemy update.

Zreszta Zetka nie radzi sobie zbytnio z żadnym romem z Sensem nowszym niż 2.1, bo ma zwyczajnie zbyt mało ramu. Procesor w Zetce mimo że ma taktowanie 800mhz, jest wydajniejszy od niektórych Snapdragonów o taktowaniu 1Ghz.

Cały problem w małej ilości ramu : (

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KLiput

Specyfikacja HTC ONE V pierwsze linijki wystarczą:

CPU Speed 1 GHz

Platform

Android™ 4.0 with HTC Sense™ 4

Memory

Total storage:4 GB

RAM:512 MB

Udźwignie i Andka 4.X i Sense 4

Dziwne że jemu nie brakuje ramu

To nie sprawa braku miejsca ale braku chęci!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mnie teraz nieźle zaskoczyłeś muszę przyznać :)

Ale dziwne to bardzo, skoro Zetka zamula nawet na virtuous unity, nie wspominając już o braku multitaskingu(nie da sie na raz korzystac z gg, fb messangera i opery mobile).

Jestem ciekaw jak będzie działał wspomniany przez Ciebie One V :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj że to inny system, ma on przebudowany system multitaskingu, jak też wszystko zależy od chęci programistów sense, jeśli się postarają to nic nie stoi na przeszkodzie by odpalić przy takiej ilości ramu nakładkę. Do tego dochodzi rendering przez GPU, sama nakładka wygląda lżej i kilka innych czynników. Sadzę jednak że oficjalnie nie dostaniemy do mamy te 224MHz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oficjalnie nie dostaniemy

Też tak myślę. Ale nie oficjalnie zapewne tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke

No niby chciałbym ICS na mojej zetce jednak wiem że to nie realne. Ale co mi tam, pomarzyć można, zapisałem się pod petycją ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no fajnie by było mieć tego ICS, ale będę zadowolony jeżeli dadzą nam jakąkolwiek aktualizację ( 2.3.5 chociaż)

albo niech chociaż pomyślą nad jakimś nowym modelem z klawiaturą który bez problemu udźwignie 4.0 ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    będę zadowolony jeżeli dadzą nam jakąkolwiek aktualizację ( 2.3.5 chociaż)

Ja tak samo, w sumie w oficjalnym romie brakuje mi 3 rzeczy; lockscreena, apki wiadomości i music z sense 3.0.

Gdyby zrobili aktualizacje i dodali tylko te rzeczy to siedziałbym na oficjalnym romie : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4dzio

Trzeba czekać na porty i już za niedługo będziemy się mogli cieszyć ICS z SenseUI 4 :) devy zawsze dają radę, gdy wielka korporacja wypina się na klientów. HTC DZ to pierwszy i ostatni smartfon tej firmy jaki u mnie gościł :fuckthisshit: Na wakacjach przerzucam się na Xperię S :megusta:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ]
    Ponieważ znów zaczyna się tutaj robić offtop o androidzie 4.0 którego jak na razie nasz model nie otrzyma, i nic nie wskazuje aby otrzymał go w przyszłości. Jeśli już koniecznie chcecie rozmawiać o androidzie 4.0. to proszę o PW, otworzę już istniejący temat i tam będziecie mogli wylewać swoje żale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi