Skocz do zawartości
Cyrik

Kupno HTC Hero- czego się wystrzegać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cyrik

Hej,

Kolega pokazując mi HTC Magic doradzał: nie ten z vodafone/Google bo ma mniej ramu,

Nie biały (bo jest z vodafone/google i ma mniej ramu)

czy w przypadku wyboru HTC Hero również można się naciąć na bardziej okrojone wersje ?

Próbowałem szukać po faq itp , odpowiedzi nie znalazłem - jak dubluję to przepraszam.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Cyrik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, Hero ma taką samą ilośc ramu. Jedynie czym się różnią to soft. Te z Ery mają brandowany software, czyli przygotowany przez Ere i z nim bywało różnie, natomiast te z Play i kupione bodajże w Komputroniku mają oryginalny soft od HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A telefony kupione w UK także mają oryginalny soft HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy czy z wolnej sprzedaży kupiony telefon czy od operatora brandowany. Technicznie się one nie będą różnić a ROM zawsze można zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

Kupując Hero wystrzegaj się... HERO lepiej kupic nowszy fonik albo zerknij na motorole milestone ostatnio poszła w dół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fok@
    A telefony kupione w UK także mają oryginalny soft HTC?

Orange, T-mobile, 3 maja przygotowany soft specjalnie na potrzeby sieci. Ale to nie ma znaczenia jak chcesz rootowac telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dart

Sam mam hero i niestety musze powiedziec, ze kupno tego sie nie oplaca niestety. Nie chodzi o to, ze jest za slaby, czy ma za wolny procesor, wszystko w porzadku. Ale niestety nie skaluje poprawnie ekranu w nowych grach, i jest to denerwujace. Chociaz z drugiej strony, ida juz telefony z ekranem 1300x 800 ( cos okolo), wiec i te nowsze wcale nie sa takie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jejku wiadomo że zawsze wyjdzie coś nowego. Za rok Desire będzie starym telefonem.

A wszystko zależy kto ile chce wydać i do czego ma służyć, ja kupiłem ostatnio Hero i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    widex

Napiszę chamsko, że wystrzegaj sie HTC. Stara wersja Androida i raczej nie będzie nowych. Ciągłe przesuwanie terminu stawia w złym świetle producenta. System open source, a wydawany tylko z nowymi urządzeniami.

Na poważnie słaby procesor, telefon potrafi przyciąć się np. na przeglądaniu stron. Tnie muzykę, gdy np słuchamy i oglądamy www.

Telefon bardzo fajny, ale obecnie nie warty kupna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi