Skocz do zawartości
nikczemnik

Toggle Data i problem z mms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że temat już był milion razy- nie biczujcie:-). Ale pytanie czy komuś udało się rozwiązać ten problem. Szukałem zmieniałem i nic:-(. Próbowałem Toggle Data, ale blokuje nie tylko neta, ale i mmsy mimo zaznaczenia opcji mms enabled. Apndroid 2.1.3 też się nie spisał:-(. Ma ktoś jakąś radę poza "wykup większy pakiet danych" ?:-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

APNdroid nie blokuje MMS - tzn nie bezpośrednio.

Od Androida 1.6 w erze wymagane jest połączenie z internetem aby móc wysyłać i odbierać MMS'y. Nie wiem jak w innych sieciech.

Łatwo to sprawdzić: usuń sam APN EraInternet - MMS też przestaną działać.

Rada na działające MMS - kup Internet za 9zł (za 100MB)- teraz jest ryczałt, więc nawet jak przekroczysz nie będziesz nic więcej płacił, najwyżej zmniejszą prędkość po przekroczeniu 100MB.

ew. 14zł za 300MB (na minimum 6 miesięcy) lub 18zł za 300MB z możliwością zrezygnowania już po miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zmieniłem opcję internetu:-). Miałem 50 MB za 15 zeta a teraz mam 300 za 14:-). Mam nadzieję, że starczy na co dzień do maili i synchronizacji:-).Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woleq

Witam.

Ja mam aktualnie w moim G1 kartę orange i mms też nie działają jak się wyłączy tylko internet apn.

Nie chce mi się teraz przekładać karty, ale jeśli dobrze pamiętam w plusie działały, mms się pobierał.

Pozdrawiam,

Arek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi