Skocz do zawartości
scrabie

Ikony kontaktów z facebook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie zainstalowałem na swojej milestone mod cm7.1.5. Zsynchronizowałem kontakty z gmail i fb i tu pojawił się problem. sprawa wygląda tak, że w liście kontaktów tylko kilka z nazwisk ma przypisane zdjęci z fb, a cała reszta ma zwykłe ikonki androida. Próbowałem już wyczyszczenia danych i reinstalacji fb. Polączyłem poprzez komputer konta google i fb, ale to nadal nic nie daje. Czy ktoś wie jak mogę zsynchronizować to konto tak, aby wyświetlały mi się przypisane w fb zdjęcia i dlaczego dla kilku z nich zdjęcia ściągają się na telefon, a dla reszty nie? Dodam, że na oryginalnym androidzie nie było tego problemu, wszystko automatycznie synchronizowało się w przeciągu kilku minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w kontakty->ustawienia->Wyświetlanie i tam zaznacz ,żeby pokazywał także bez numeru telefonu i w facebook też wszystko później zsynchronizuj jeszcze raz i połącz je razem z kontaktami w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz to robilem niestety nie dziala, jakies inne pomysły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś może Friendcastera? Ja zastąpiłem nim oficjalną apkę nie mam problemu z kontaktami, pożeraniem baterii i pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz zainstaluje i spr czy dziala,

---------- Post dołączono o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Dziala, synchronizacja przebiegla natychmiastowo i wszystko jest ok. Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kolejne pytanie.

po ściągnięciu friendcastera połączyłem ręcznie kontakty i zrobiłem synchronizację z gmail. Wczoraj okazało się, że konto z friendcaster jest niewidoczne w tel. ( nie wiem co się stało). Usunąłem je zainstalowałem od nowa i okazało się, że wszystkie połączone kontakty są znów osobno.

Czy jest możliwość, żeby po połączeniu kontakty zapisały się na gmailu tak, żeby przy następnej takiej sytuacji nie trzeba było robić tego ręcznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi