Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Omega ICS v7.0 Android 4.0.3 XWLP3 CF-Root LP7 Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

wanter

Witam, wszystko by było z tym romem ok., ale pomimo iż wszystkie synchronizacje, dane w tle, wifi itd. itp. mam powyłączane to telefon nie przechodzi mi w stan deep sleep. Nie mam poinstalowane nic innego niż na wcześniejszym romie. Aktualizacje marketu wyłączone, backup wyłączony. Nie potrafie sobie z tym poradzić. W CpuSpy 200MHz mam 95% a DeepSleep całkowicie unused, w BBS najwiecej czasu i count zabiera ActivityManager-Launch, ale nie wiem co to jest.

Ponadto myszka na bluetooth nie działa za bardzo. Tzn. działać działa ale wszystkie przyciski (prawy i lewy [środkowy nie działa w ogóle]) to dotknięcie ekranu, więc w ogóle nie da się normalnie z telefonu korzystać.

Edytowane przez wanter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może ktoś podać jakiś alternatywny link bo to co się ostatnio dzieje na xda to lekka przesada. Nie mam zamiaru pobierać plik z prędkością 20kb przez prawie 5 godzin.

Z gòry dziękuje

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

Jak zainstalować dodatkowe czcionki z kitchen?. Pobrałem z kuchni w formacie zip. Uruchamiam w trybie recovery wybieram zip i komunikat "cant mount mmc" w tym watku nie znalazłem wyjaśnienia tego problemu, przegladałem xda pierwsze posty i także nic. Nie posiadam karty SD w telefonie. Ps to moja pierwsza instalacja jak i przygoda z 4.0.3. Robilem full wipe i wipe cache i wipe dalvik cache

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ma ktoś jakiś pomysł na sortowanie ikon w menu bo te dziury strasznie mnie drażni

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Chyba nie ma na to sposobu

sciagnij sobie z kuchenki Nova Launcher bardzo przyjemny i nie ma dziur po usunieciu apek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem, że pomijając ikony znikające po wykasowaniu aplikacji, gdzie za chiny nie idzie tego posortować, NIE DZIAŁA PRZEGLĄDARKA FALASCH na stronach internetowych. Co uważam za mały skandal :-) Choć pewnie to jest spowodowane andkiem 4.0 A właśnie, ma ktoś stokowy 4.0 i sprawdzi czy działa adobeflasch? Poza tym jak przesiadłem się z Turkbeya, jestem na razie na ok.

ps. Czy wie ktoś jak tą belke na górze wdytować? Naćpane tam jest od diabła ikon, a mi wystarczą 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ps. Czy wie ktoś jak tą belke na górze wdytować? Naćpane tam jest od diabła ikon, a mi wystarczą 5.

wejdź w menu/quick panel settings/widget buttons i tam sobie odhacz czego nie chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi