Skocz do zawartości
Gość RadkoR

Omega ICS v7.0 Android 4.0.3 XWLP3 CF-Root LP7 Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd mam sgs 2 wrzucam same "niszowe" romy. Tak jak twierdzono wyżej, mało popularne a przynajmniej tutaj bo na xda ciesz a się wielkim zainteresowaniem. Dzisiaj z ciekawości wrzuciłęm Omegę, miałem D4 rom. Jestem bardzo zadowolony, zobaczę jak z baterią będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Odkąd mam sgs 2 wrzucam same "niszowe" romy. Tak jak twierdzono wyżej, mało popularne a przynajmniej tutaj bo na xda ciesz a się wielkim zainteresowaniem. Dzisiaj z ciekawości wrzuciłęm Omegę, miałem D4 rom. Jestem bardzo zadowolony, zobaczę jak z baterią będzie.

nie zasysa nadmiernie baterii a jak komuś potrzeba nadzwyczajna szybkość działania to po wgraniu SiyahKernel v3.2b2-2 dostaje kopa i czuć różnicę(nie trzeba nawet dłubać setcpu) - co do stabilności i bateriożerności się nie wypowiadam bo mam za krótko żeby ocenić sytuację po zmianie kernela

Edytowane przez robix1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To BARDZO DOBRY rom . Małe pytanie : gdzie jest i jak zainstalowac animację Gwiezdne Wojny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    To BARDZO DOBRY rom . Małe pytanie : gdzie jest i jak zainstalowac animację Gwiezdne Wojny ?

proszę - [bootanimation] StarWars // Great Bootanimation! NOW With Sound! :o - xda-developers

instaluj z CWM

uwaga - nie będzie dźwięku bo ::indie:: wyłączył dźwięk w bootloaderze a wgranie modu z kuchni który to włączy uszkadza rom przy tej animacji, więc dźwięku nie będzie - szkoda bo fajny :/

chyba, że ktoś znalazł na to sposób żeby odpalić audio na bootloaderze - to proszę napisać

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ROM][iMM76I][06May]Online●●►Omega v1.0◄AOKP milestone-5►Android 4.0.4●►Omega Files◄●

nowa seria AOKP - działa sprawnie ale jak dla mnie ma za dużo błędów - nie polecam

Edytowane przez robix1999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę dni temu w trybie aparatu tel. mi się zawiesił. I tak codziennie jeden, dwa zawiasy. Robię wipe ale to nie pomaga. Nie wiem czy nie wrócic do 2.3.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Parę dni temu w trybie aparatu tel. mi się zawiesił. I tak codziennie jeden, dwa zawiasy. Robię wipe ale to nie pomaga. Nie wiem czy nie wrócic do 2.3.6
    nie zaliczyłem problemu - może to jakaś aplikacja jest pod ics niestabilna albo się dławi z braku pamięci ram

w sumie to proponuję wgrać mod do nagrywania i pewnie się coś zmieni - ja używam dodatkowo kernelów od Siyah bo dają kopa - ale kosztem baterii i może dlatego mam spokój z fc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co konkretnie proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*2767*3855# - hard reset i wgranie wszystkiego od zera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Używałem Omegi i CheckRom w wersjach 2.3.6. Oba te romy uważam za rewelacyjne.

Wrzuciłem ostatnio do przetestowania Omege 11.1 z SiyahKernel i w przypadku korzystania z netu po wifi (twitter, facebook, tapatalk) po około 10 min. telefon w górnej części robił się gorący (nie dłubałem w ustawieniach) nie ciepły tylko gorący !!.

Wracam do CheckRom V6 i czekam na wersję ICE.

pzdr.

lakers67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi