Skocz do zawartości
Bialy12

Odtwarzacz.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podejrzewam, że macie taki sam problem, choć cicho jest o tym. Chodzi mi oto, że w oryginalnym odtwarzaczu z prawej strony na literach szybkiego wyszukiwania są

polskie litery (te z ogonkami) i jak najadę na taką literę to automatycznie lista się cofa to A lub B, w sumie to obojętnie na jaką literę najadę to wracam do A lub B.

Jest jakiś sposób aby usunąć te polskie litery? I czy jest odtwarzacz na androida z Iphone'a lub Ipod'a? Szukałem w necie i nie było więc chyba nie ma...

I czy wam też odtwarzacz miesza okładki piosenek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Odtwarzacz. [/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś okładki miesza, ale muzykę mam z różnych źródeł i tak długo jak za nią nie płacę, nie narzekam na zamieniony obrazek.

Co do polskich znaków to nie mam tego problemu, bo mam tylko pojedyncze polskie piosenki. Ale chyba nie jest to szczególnie dotkliwe, skoro do tej pory nikt nie narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do okładek, to sprawdź czy okładki mają nazwę AlbumArt.jpg. Jeśli nie, to zmień ich nazwy, a następnie w Ustawieniach aplikacji wyczyść dane aplikacji Muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

Odtwarzacz. [/WARNT]

Poniewaz jak wyzej w cytacie :zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x