Skocz do zawartości
kiler129

Nie działa Android Market

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Rozpoczelem rootowanie mojego nowiutkiego G1 i na starcie juz napotkalem problemy. Chcialem zainstalowac Astro (a nastepnie gierke) i caly czas stoi na "Starting download...." i nic.

Jestem podpiety do wifi - przegladarka i mail dziala.

Any ideaz? :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    faka

Jesteś pewien że przeglądarka działa?

To że otwarło się gogle nie znaczy że działa.

Wpisz w konfiguracji WiFi, statyczny adres IP i masę sieci oraz KONIECZNIE adresy DNSów najlepiej od Twojego OPa, dostawcy netu.

pozdro

f.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dopiero co zrootowałeś telefon to chyba musisz mieć aplikację Market Enabler. Nie jestem pewien bo ja na zwykłym 1.5 ery sunę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Market Enabler jest do uaktywnienia płatnych aplikacji w Markecie. Darmowe powinny się normalnie ściągać. Też tak czasami mam, że stoi na Starting Download. Zatrzymuje wtedy pobieranie i zaczynam od nowa. Za którymś razem załapuje. @kiler129 napisz jaki rom wgrałeś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po update do cupcake market dziala ;) Na Erowym 1.1 nie chcial dzialac. Internet dzialal bo docs.google.com sie otworzylo ;)

Wygenerowalem osbie goldcard.img na stronce, teraz go ddkiem wrzuce do mbr. Pozniej wrzucam plik nbh zestarym softem. Tyle wiem - co dalej? ;)

Chyba najlepiej wgrac najnowszy JF ale co z SPL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Zobacz sobie ten temat. Jest tam ładny plan co po kolei zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale te instrukcje sa juz ostro przeterminowane. Owszem - wgram reocvery testkeys ale pozniej to juz nie wiem co dalej - JF zdazyl juz zedytowac 100x post i wsadzic 1000 innych plikow - i teraz ktory wgrac? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz użyć tej instrukcji, a;) a jak dalej nie wiesz to pisz na priva. Pomogę. :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem jakiś czas temu podobną sytuację, cały czas pisało "Starting downloading". Przeczytałem gdzieś, że wystarczy uruchomić ponownie telefon. Jeśli dalej jest tak samo, należy przerwrać ściąganie i rozpocząć jeszcze raz (w najgorszch przypadkach powtarzać kilka razy, aż do skutku) powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RasQba

Od wczoraj kiedy wchodze na Android Market wyskakuje mi błąd sieci, albo ładuje się bez końca. Wczesniej wszystko bylo dobrze. Internet jest, bo w przegladarce wszystko działa jak nalezy. Ma ktos jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x