Skocz do zawartości
nowy57

ICS 4.0.3 dla[LEAKed ROM] ***Android 4.0 Leak for N7000*** XXLP1

Rekomendowane odpowiedzi

zycho

Ja na razie wstrzymuje się z instalacją - paredziesiąt ostatnich postów z wątku na Xda skutecznie mnie do tego przekonało. Podobno z pierwszym wyciekiem ICS dla SGSII było podobnie - straszny shit. Piszą że chinczyk już jest lepszy.

Zobaczymy jakie wrażenia będzie miał nowy57.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78
    Można wrzucić z mobile odina ale tylko jeśli masz gingera, bo na tym ics mobile odin nie działa (nie rozpoznaje urządzenia)

jak zaktualizujesz superuser to mobile odin będzie działał, roota z cwm do tego chińskiego ics robiłem z poziomu pc i przez to trójkąt wyskoczył a nie miałem przyjemności jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest może w tym Romie język polski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    A jest może w tym Romie język polski?

OCZYWISCIE , poza tym duzo szybszy niz chinczyk !

zupelnie brak laga przy odblokowaniu ekranu

zegra dziala z predkoscia 1400MHz

dialer w porownaniu do chinese stanowczo plynniej chodzi

Edytowane przez nowy57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy57, a czy możesz napisać jak to wgrać prze mobile odin? Mam całą paczkę wrzucić na tel i wybrać, a program sam już dopasuje wszystko czy jak? I jak z tym PIT-em czy muszę podmienić PIT w paczce na ten z podanego przez ciebie w pierwszym poście? Czy Mobile Odin potrzebuje w ogóle PIT ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    nowy57, a czy możesz napisać jak to wgrać prze mobile odin? Mam całą paczkę wrzucić na tel i wybrać, a program sam już dopasuje wszystko czy jak? I jak z tym PIT-em czy muszę podmienić PIT w paczce na ten z podanego przez ciebie w pierwszym poście? Czy Mobile Odin potrzebuje w ogóle PIT ?

probowalem wgrac wczesniej przez odin mobile pro 2.10

trzeba tam pozaznaczac poszczegolne pliki i cos poszlo nie tak

niby wszystko sie wgrywalo ale stanelo i musialem wgrac przez winde za pomoca odina - mysle ze ten drugi sposob jest bezpieczniejszy ale tracimy roota (pewnie dzis jeszcze sie pokaze zrootowany kernel)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NOWY co z tego ze jest 1000 % szybszy niz chinczyk i nie ma laga jak ma mase innych bledow ? Nie emocjonuj sie tak. Nie wiem czy dzialasz na golym systemie bo po istalacji.kilkudziesieciu aplikacji sa zwiechy i muli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

nie dzialaja rozmowy

:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wgrywamy softa tak, jak jest w instrukcji w podczepionym temacie ( i wtedy tracimy roota), ale jeżeli wyjdzie zrootowany kernel o którym wspomniałeś, to trzeba go wgrać również przez Odina z poziomu PC i root będzie? Pytam, bo żeby zrootować wcześniej softa, musiałem zejść niżej z oprogramowaniem, zrootować, a później dopiero wgrać przez mobile odin softa takiego jakiego chciałem. Teraz mam ROMOWA, którego instalowałem przez CWM. Trochę się gubię czasem w tym co piszecie i nie do końca wszystko rozumiem. Nie wiem kiedy mogę stracić roota, co trzeba zrobić, żeby mieć roota itp. Jest wiele sposobów, ale z tego co widziałem, to większość nie działa na nowszych softach.

EDIT:

Jak tak teraz piszecie o błędach, to chyba się wstrzymam jeszcze trochę, poczytam sobie więcej i wtedy może się zdecyduję na zmianę. Jak na razie jestem zadowolony z tego ROMOWA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale brak lagow i szybszy niz chinczyk heh. wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi