Skocz do zawartości
Dulo

I9100XXLPH Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie muli przy przewijaniu i jest mniej plynny od GB, ale poza tym wszystko w pelni funkcjonalne. Rom do codziennego użytku IMO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna noc i kolejne zdziwienie. 8 godz czuwania i bateria spadla o JEDEN procent no bajka.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też testowałem baterie przez noc. o 23 wyczyściłem ram i odłożyłem telefon. bateria spadła do 7 o 2%... Tylko czemu on jest taki ciepły ?? :P może i dobrze bo od kiedy mam ten rom to na zewnątrz temperatura dodatnia a:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bako

Troszkę tak dziwnie działa ta wersja. Dotykowi wyraźnie coś dolega, nie raz próbując przesunąć pulpit w Launcher Pro, zamiast zmienić się z lewej na prawą przeskakuje z prawej na lewą :-). Dzieje się tak, jak próbujemy tę operację wykonywać szybko, bo jeśli powoli przesuwamy palcem, to jednak telefon jest posłuszny.

Druga sprawa to kontakty. Nie mogę ich po prostu uruchomić

6d5f1f10-bbee-97e1.jpg

Na załączonym obrazku już jest sukces, bo pojawiła się podpowiedź z wybieraniem kontaktów, wcześniej wywalały się na samym czarnym tle.

Oczywiście rom nagrany z wcześniejszym wipe, nawet 2x próbowałem, ot tak dla spokojności, bo za pierwszym nie zrobiłem repartition.

Tak więc w moim przypadku nie mogę dodać nowego kontaktu ;-).

Najlepsze jest to, że mam do nich dostęp z poziomu T9 dialera, jak i tamtejszej zakładki "Kontakty" - umożliwia ona tylko wybór, a nie ich edycję.

W LPB nic takiego nie występowało.

W obu wersjach zrootowałem telefon CF-Rootem, a później przywracałem domyślny kernel.

Marzec już za pasem, więc pewnie niedługo pojawi się ostateczna wersja. Są na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam żadnych problemów z kontaktami. Jedyną wadą tego romu jest brak płynności w przewijaniu pulpitów. Czyli muszą poprawić dotyk, poza tym ok! Więc czekamy do oficiala!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem skąd te Wasze problemy u niektórych osób. U mnie wszystko działa i telefon w ogóle się nie grzeje (ale nadmieniam, że w gry to ja nie gram). Co najwyżej mogę powiedzieć, że dotyk faktycznie czasem delikatnie zawodzi - zwłaszcza jak długo korzystam z fona. Wystarczy wyłączyć, włączyć ponownie i już jest OK.

Dodam tylko, że ja wgrywałem to tak: (nagrywałem na XXKH3, Android 2.3.4, XEO):

1) Factory reset kodem *2767*3855#

2) Wejście do Recovery i pełne czyszczenie wszystkiego (wipe Dalvik-cache, wipe data, wipe battery stats),

3) ODIN na PC i wgranie i9100XXLPH (czysty bez modyfikacji, roota itp.)

4) Factory reset kodem *2767*3855#

5) Weryfikacja czy nadal jest XEO - było jak wcześniej więc na tym proces został ukończony.

6) Konfiguracja telefonu, wgranie 90 aplikacji z karty SD i wyczyszczenie Marketu (Ustawienia > Aplikacje > Market > Wyczyść dane).

Po tym wszystkim nie mam żadnych kłopotów o których niektórzy tutaj wspominają. ;)

Edytowane przez DjDario1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bako

Możliwe, że problem z kontaktami związany jest tym o czym wspominał ktoś wcześniej - korzystam z kontaktów google. Pewnie z lokalnymi nie ma problemu.

CSC mam XEO, nagrywałem na LPB po factory reset przed i po flashu.

Programy też przywróciłem Titanium Backup, systemowych rzeczy nigdy nie backupuje, tak więc nie wiem w czym leży przyczyna problemu z kontaktami.

Wcześniejsza wersja jakoś przysparzała mniej uciążliwych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie kontakty jakie posiadam przechowuje na koncie googla i nie mialem i nie mam zadnych problemow, wiec przyczyny musisz szukac gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem przez kilka dni XXLPB, dzisiaj rano ten wrzuciłem. Działa znacznie lepiej, jest szybszy, nie widzę problemów z przewijaniem pulpitów.

Wchodzenie w kontakty, zsynchronizowane z google, daje efekt 2 sek. laga.

Niestety u mnie strasznie się grzeje i to podczas wykonywania zwykłych operacji typu transfer danych, instalowanie nowych aplikacji itp. Jak nic nie robię temp wraca do normy. Poza tym zauważyłem dużo szybsze znikanie baterii przy włączonym transferze danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seb00

Odnościnie GRZANIA słuchawki... Musiałem niestety zrezygnować z LPH, chociaż poprzedni LPB używałem od dnia, w którym się ukazał do wyjścia LPH i nie narzekałem. Niestety, pomimo, iż uważam ten ostatni wyciek za dużo lepszy od poprzednika i właściwie wszystko już działało u mnie jak powinno, to przydarzyła mi się dość niefajna sytuacja...

Przy włączonym wifi ściągałem MC3, które ma ponad 700 MB i zostawiłem fona w spokoju. Leżał tak może z 15 min, gdzieś musiałem zadzwonić wziąłem słuchawkę i prawie ją wypuściłem z ręki, cała była gorąca, że jajecznicę można było na niej robić he he. I to nie tylko w okolicach aparatu, gdzie normalnie się grzeje (np przy grach), tylko wszędzie, tak, że nawet wyświetlacz był gorący. Oczywiście tel nie chciał się włączyć i na nic nie reagował, więc pomyślałem, że ugotowałem słuchawkę i po ptokach :D W tym samym czasie się ładował, więc odłączyłem ładowanie i za kilkanaście minut się włączył na szczęście. Pomyślałem, że to przez ładowanie, więc odłączyłem ładowarkę i znowu zapuściłem download przez wifi i to samo! Telefon gorący i nie chce się włączyć i taka sytuacja jak poprzednio... Później jak ostygnął (edit: kiedy fon stygł - bez możliwości włączenia go - bateria w kilka minut zjechała z ok. 50%, praktycznie do zera, czyli mega drain ;) ), zrestartowałem i już się sytuacja nie powtórzyła, ale niesmak pozostał, ponieważ nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem. System był czysty bez modyfikacji, roota, wszystko instalowane od początku, wipe'y etc. Mogę ścierpieć jakieś inne niedogodności, ale to już za dużo jak dla mnie :) Nie mam pretensji rzecz jasna, gdyż to beta jest, ale coś jest jak widać na rzeczy z tym grzaniem ;>

Edytowane przez Seb00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi