Skocz do zawartości
Dulo

I9100XXLPH Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nie widzi karty sim, ale mozesz to rozwiazac, wchodzisz w Ustawienia >> Bezpieczenstwo /czy jakoś tak/ i usuwasz blokadę PIN, po restarcie będzie widział karte bez problemu, tylko nie będziesz wklepywał PINu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbebus

Witam,

ROMik wgrany, ale... mam problem z wyswietlaniem kontaktów, (w LPB też występował). Wchodzę w kontakty, w Dostosuj wybiorę tylko żeby byly wyświetlane z googla, i ....

po wyjściu i wejściu w kontakty nadal pokazuje mi wszystkie, telefon, google i sim.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karven

Jak wyłączyć powiadomienia o nowych aktualizacjach w markecie? Synchronizację mam wyłączoną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jak z baterią w tym romie ??

Bateria dla mnie rewelka. Przedwczoraj odlaczylem od ladowarki i przy normalnym korzystaniu bez grania na te chwile mam jeszcze 8%.

@karven wystarczy chyba, ze przy instalowaniu aplikacji odznaczysz ptaszek "automatycznie aktualizuj".

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś ma może problemy z CWM po wgraniu tego romu ???

jak wchodzę w recovery wyświetla mi się poniżej komunikat:

E: Can't mount /cachee/recovery/command
    E: Can't mount /cache/recovery/log
    E: Can't open /cache/recovery/log
    E: Can't mount /cache/recovery/last_log

a jak chcę zrobić backup to taki komunikat dostaje:

E: Can't mount /sdcard

CWM 5.8 Touch działa poprawnie.

co do romu to działa bardzo dobrze, nie widzę problemów które opisują koledzy wyżej ;d

Edytowane przez moonter45

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbc

U mnie CWM działa poprawnie. Zero problemów...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pHarel

Mi w dalszym ciągu nie działa połączenie gprs mimo iż robiłem full wipe przed wgraniem romu jak i po wgraniu. W każdym GB transmisja danych działała. Znacie jakieś rozwiązanie na to? Dodam ze internet jest mi potrzebny... Siec z jakiej korzystam to holenderska Lebara.

Drugie pytanie odnośnie skasowania licznika romow wtyczką JIG, po włożeniu, licznik się nie wyzerował, domyślam się ze to wina bootloadera i teraz pytanie skąd mam wziąć bootloadera żeby wtyczka zadziałała? Mogę wgrać jakiś z GB?

z licznikiem poradziłem sobie dzięki programowi TriangleAway.

Edytowane przez pHarel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanzi

Dotyk mozliwe ze lekko słabszy w porównaniu z 2.3.6(włoskim) tak od godziny 10 do teraz zero problemów, wi-fi łapie bez problemu, GPS i facelocka sprawdze jeszcze dzis... zero zwieszeń(jak narazie), bateria zdaje mi sie że mozliwe trzyma dłużej co cieszy mnie ten fakt :D zobacze jeszcze jak sie nagrzewa najwyższą aktualnie temperature pokazało mi 49 stopni... Ogólnie pozytywnie nastawiony jestem do tego softu...

ps. robiłem full wipe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem już XXLPB przez tydzień i było całkiem dobrze. Jeśli chodzi o XXLPH to póki co nie mam wyżej opisywanych problemów. Być może muszę jeszcze go trochę pomęczyć.

Wifi - ok

GPS - ok

Radio - ok

kontakty - ok

poczta - ok

przewijanie - ok

TW - ok - aczkolwiek zdecydowanie mogliby go w wersji finalnej wywalić i zostawić wersję z Galaxy Nexus

bateria - ok (dużo lepiej, niż w poprzednim romie. W ciągu godziny używania telefonu non-stop ze 100% spadło zaledwie o 2%. Zaznaczam, że mam włączone WiFi, gps, bluetooth, instalowałem programy z marketu, pstrykałem fotki i zaliczyłem dwie rozmowy - w tym jedna ponad 20 min.

Jedyny minus jakiego się dopatrzyłem na chwilę obecną, to trochę szybciej nagrzewająca się bateria (ale nic ponad normę) i nie wiedzieć czemu nie działa mi Google Chrome. Być może dlatego, że zarówno rom jaki i przeglądarka jest wersją beta.

Edytowane przez Maciej W.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sudi

Skąd wziąć oryginalny działający dobrze na tym romie launcher z ICS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi