Skocz do zawartości
Dulo

I9100XXLPH Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bateria dziala bardzo dobrze! Posiada dobrze ustwione taktowanie podczas wyl ekranu. No ale 4dni :) jestem pod wrazeniem

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

4 dni? Poproszę o zrzuty ekranu. Pewnie przez większość czasu wyświetlacz był wyłączony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary
    4 dni? Pewnie przez większość czasu wyświetlacz był wyłączony

Niepotrzebne zrzuty ekranu, wyświetlacz MUSIAŁ być przez większość czasu wyłączony. 4 dni to 96 godzin! Nikt chyba nie spodziewa się czasów na wyświetlaczu zbliżonych nawet do 24 godzin (1/4 z 4 dni). Prawdę mówiąc, nie spotkałem się tu ani na xda z żadną info, żeby komuś udało się osiągnąć choćby 15 godzin i to nawet na rozszerzonej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niepotrzebne zrzuty ekranu, wyświetlacz MUSIAŁ być przez większość czasu wyłączony. 4 dni to 96 godzin! Nikt chyba nie spodziewa się czasów na wyświetlaczu zbliżonych nawet do 24 godzin (1/4 z 4 dni). Prawdę mówiąc, nie spotkałem się tu ani na xda z żadną info, żeby komuś udało się osiągnąć choćby 15 godzin i to nawet na rozszerzonej!

2 dni na baterii 2000mAh spokojnie udaję się osiągnąć. Włączony APN, około 3 godzin wifi, rozmowy łącznie 1.5H/dziennie plus pozostałe czynności wymagające włączonego wyświetlacza. Z resztą Ty pewnie wiecznie masz włączony wyświetlacz i nawet jak jedziesz autobusem, prowadzisz auto, wypróżniasz się czy gotujesz obiad w drugiej ręce dzierżysz telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sie da zrobic zrzut ekranu wczesniejszego stanu to spoko w nocy ladowalem telefon wiec tego stanu juz nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Posiadam ten romik i faktycznie bateria bardzo ładnie trzyma spokojnie 48 h przy normalnym użytkowaniu

---------- Post dołączono o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazbog

a czy ktoś zauważył taką prawidłowość;jak telefon nie był rootowany,to instalowało sie na nim wszystko,duże i małe aplikacje,a gdy tylko go zrootowałem tym rootem z pierwszej strony tego tematu,to aplikacje takie jak gry,czy większe niż 40MB, niestety po instalacji był napis,że aplikacja nie została zainstalowana,no a poza tym nie działa moja ulubiona nawigacja "Aura"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a czy ktoś zauważył taką prawidłowość;jak telefon nie był rootowany,to instalowało sie na nim wszystko,duże i małe aplikacje,a gdy tylko go zrootowałem tym rootem z pierwszej strony tego tematu,to aplikacje takie jak gry,czy większe niż 40MB, niestety po instalacji był napis,że aplikacja nie została zainstalowana,no a poza tym nie działa moja ulubiona nawigacja "Aura"

Wina cf-roota.

Zmień na stock kernel i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam trzyma bateria 1 dzień tzn zawsze podłaczam tel do ładowarki wieczorem a odłączam rano i nie narzekam. Dodam jeszcze że na ekranie mam ustawione widgety które pobierają dane z internetu. Uważam że tel ma mi służyć i nie interesuje mnie temat baterii. Ważne by wytrzymała od rana do wieczora. A tak poza tym Czy ktoś rozwiązał problem zacinającego się widgetu e.maila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 dni na baterii 2000mAh spokojnie udaję się osiągnąć. Włączony APN, około 3 godzin wifi, rozmowy łącznie 1.5H/dziennie plus pozostałe czynności wymagające włączonego wyświetlacza.

Potwierdzam. U mnie też tak jest. Od 6.00 rano do obecnej chwili (godz. 16.52) mam jeszcze baterii na poziomie 68%. Jest całkiem dobrze a nawet lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi