Skocz do zawartości
Speedo1544

Tworzenie partycji na HTC Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak speedo wspomniał, najpierw musi być fat bo inaczej system nie zamapuje tej partycji twierdząc, że jej nie widzi. Poddałem się i wgrałem sobie leedroida i wszystko jest cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pol189
    Nie najpierw robi się FAT a później EXT tak jak jest napisane w poradniku

Bez urazy - z tego co jest tam napisane jasno wynika ze pierwsza tworzona jest partycja EXT, a następnie FAT (więc w takiej kolejności pojawią się one na karcie) - albo ja źle zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, ponieważ rootowałem telefon metodą unrevoked3 i zainstalowałem Clockwork Recovery 2.5.0.1, i teraz, gdy w HBOOT klikam na pozycję RECOVERY, to włącza się właśnie Clockwork. A jak podłączę USB i uruchomię recovery-windows.bat to będą działały 2 recovery, jeden na drugim... Co w tej sytuacji zrobić? Usunąć Clockwork? Jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie mogę takie recovery zdobyć?

EDIT: Znalazłem alternatywną metotę na partycjonowanie SD - za pomocą darmowego programu ROM Manager. Wystarczy go włączyć, wybrać pozycję Partition SD Card, (potrzebna będzie aktualizacja Clockwork Recovery do 2.5.0.7 - program zrobi ją automatycznie) no i teraz wybrać rozmiary partycji i gotowe.

Edytowane przez AnarchiX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BaGRoS
    Witam, mam pewien problem, ponieważ rootowałem telefon metodą unrevoked3 i zainstalowałem Clockwork Recovery 2.5.0.1, i teraz, gdy w HBOOT klikam na pozycję RECOVERY, to włącza się właśnie Clockwork. A jak podłączę USB i uruchomię recovery-windows.bat to będą działały 2 recovery, jeden na drugim... Co w tej sytuacji zrobić? Usunąć Clockwork? Jeśli tak to jak?

Sprawdziłeś, że jest jedno na drugim, czy tylko tak piszesz? No i mając recovery w telefonie po co na komputerze? Ja jeszcze na komputerze nigdy nie uruchomiłem :P Nawet nie wiem jak :):hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak zaktualizuje andka do 2.2 to stracę gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam takie pytanie. Czy przy zmianie ROMu należy w jakiś sposób formatować partycje ext? Jesli tak to w jaki sposób? Dodam, że mam wgrany ClockworkMod recovery (wlacza sie od razu po wejsciu z HBOOTa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi