Skocz do zawartości
nowy57

ICS4.0 i9220ZCPL2 (leak chinese) dla GALAXY NOTE

Rekomendowane odpowiedzi

No wszystko działa prócz jakiś tam małych bugów ale co wprowadził takiego rewolucyjnego ten ICS do naszych notków ;) ? Jedyna większa rzecz to akceleracja GPU :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a czego się spodziewałeś. Android w wersji 4 ICS wprowadzał tak naprawdę dwie nowe rzeczy. Po pierwsze spójność systemową na linii smartphone-tablet. Po drugie, tak jak sam wspomniałeś sprzętowa akceleracja grafiki. Pomijam wszelkie poprawy: szybkości, płynności, zarządzania pamięcią czy energią, bo każda aktualizacja w większym lub mniejszym stopniu powinna do tego dążyć. Jak się więc okazuje ICS nie będzie niczym rewolucyjnym dla naszych "Notków", jedyną naprawdę fajną rzeczą jest nowy interfejs ICS, który niestety został (zostanie, bo wciąż nie ma oficjalnej aktualizacji) zabity przez samsunga i jego bardziej lub mnie krytykowany TouchWiz. Zapewne w custom romach będzie dostępny czysty ICS, ale mimo wszystko uważam, że brak pozostawienia wyboru użytkownikowi, nie jest do końca przemyślany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

a ja jeszcze w ICS doceniam bardzo trafniejsze rozpoznawanie mowy (voice to text )

dyktowanie smsa czy maila to naprawde czysta przysjemnosc - praktycznie bezblednie

oczywiscie w jezyku poslkim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm ... Tylko że raczej jeżeli poprawili Voice to text to raczej na Android 2.3 też ponieważ całe przekształcanie mowy na tekst odbywa się na serwerach Google z którego korzystają raczej wszystkie Andki ;) No chyba że 4.0 ma jakiś inny serwer z ulepszonym algorytmem w co szczerze wątpie :) ALE to tylko moje zdanie. Jeżeli faktycznie coś tam poprawili to proszę mnie ukierunkować ;)

// Faktycznie teraz poczytałem i niby jest jakiś New Powerful Engine ;)

// http://www.android.com/about/ice-cream-sandwich/

Edytowane przez Damiankossek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeeep

Chińczyk mi się podoba. Jest szybki i bateryjka trzyma a jak dowiem się jak usunąć chińskie programy to zostanę przy nim dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57

mozna odinstalowac uzywajac titanium backup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy a jak wygląda sprawa z klawiatura? Możesz wrzucić zdjęcie jak wygląda. Jadę teraz na darky'm ale zastanawiam się nad tym chińczykiem. Jak wrażenia gdy się go dłużej używa?

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Panowie obecnie jadę na rocket v19.Czy wgrywać bezpośrednio na tego customa.Czy robić wipe i factory reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Zrób sobie wipe przed, zawsze lepiej. No i oczywiście backup jakby byly jakieś problemy. Wtedy możesz przywrócic kopie bezposrednio z chinola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Nowy a jak wygląda sprawa z klawiatura? Możesz wrzucić zdjęcie jak wygląda. Jadę teraz na darky'm ale zastanawiam się nad tym chińczykiem. Jak wrażenia gdy się go dłużej używa?

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

klawiatura jest standardowa samsunga

dziala dyktowanie po polsku

a wrazenia jak najbardziej pozytywne

juz nie chce wracac do gingerbread !

SC20120219-193625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi