Skocz do zawartości
nowy57

ICS4.0 i9220ZCPL2 (leak chinese) dla GALAXY NOTE

Rekomendowane odpowiedzi

Daisho

Troche za bardzo jesteś podjarany. Ta klawiatura nie ma polskich znaków i ma strasznie małą spacje czyli trzeba bardziej uważać = wolniej pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Panowie obecnie jadę na rocket v19.Czy wgrywać bezpośrednio na tego customa.Czy robić wipe i factory reset?

1.zrob backup przez CWM

2.zainstaluj mobile odin pro

3.sciagnij ROM ICSrepack

4.wrzuc na karte sd ROM

5.odpal odina pro i wskaz plik .tar

6.zaznacz wipe chace i dalvik (w mobile odinie)

7.i zatwierdz wgrywanie

8.po odpaleniu sie romu wejdz do CWM i zainstaluj aplikacje ggapps zaraz zapodam linska z najnowsza wersja aplikacji

9.po odpaleniu telefonu skonfiguruj konto google

10. siesz sie nowym systemem

PS.na screenie powyzej stan baterii jest od 10h w uzyciu i pozostalo 68% - ja jestem zadowlony

---------- Post dołączono o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Troche za bardzo jesteś podjarany. Ta klawiatura nie ma polskich znaków i ma strasznie małą spacje czyli trzeba bardziej uważać = wolniej pisać.

przeciez nikt nie zmusza cie do instalacji

poza tym po kiego ci potrzebne ogonki w znakach ? babci swojej bedziesz pisal smsa bo moze nie zrozumiec bez ogonkow ?

ja jestem dosc duzej postury z niemalymi lapkami i bez problemu celuje w spacje

---------- Post dołączono o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Goo-inside.me Downloads - Downloading gapps-ics-20120215-signed.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Nowy za zdjęcie :-) A jest możliwość dogrania SWYPE? Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie życia bez tej klawki.

Mi polskie znaki akurat są potrzebne bo często jadąc autobusem piszę teksty i ciężko było by bez polskich znaków ;-) Strasznie kusisz Nowy :-P

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daisho

Mi na dodatek ta klawiatura przymula ale bede z niej korzystać bo ma rząd cyfr na górze, chyba że znacie jakąś inną w której można włączyć cyfry na górze. Poza tym rom spoko, po wyrzuceniu 60 śmieciowych app i wrzuceniu nova launcher wygląda fajnie i jest w pelni funkcjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsza jest dla mnie tez klawka. Ciezko ja ogarnac i zastapic inna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Daisho zrobic backup standardowym CWM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowy57
    Dzięki Nowy za zdjęcie :-) A jest możliwość dogrania SWYPE? Bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie życia bez tej klawki.

Mi polskie znaki akurat są potrzebne bo często jadąc autobusem piszę teksty i ciężko było by bez polskich znaków ;-) Strasznie kusisz Nowy :-P

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

tak mozna dograc swype

swype http://speedy.sh/7BBQ6/Swype-1

PS. jedyna rzecz ktora mnie wkurza w tej wersji ICS to ze przy polaczeniu przychodzacym nie wyswietlaja sie nazwy z kontaktow ksiazki tel

Edytowane przez nowy57

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Oj przecież była w promocji googlowej za 33 grosze SwiftKey X - nie kupiliście jej? Jest też wersja darmowa. Testowałem wszystkie klawiatury, ale żadna nie podskoczy SKX, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy57 - rozumiem że jeżeli będe wgrywał rom mobile odinem licznik flashowań się nie zwiększy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

nowy57 na jaki custom wrzucałeś ICS?Czy wykonywałes jakieś"specjalne"zabiegi przed i po wgraniu?:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi